Ana sayfa Donanım Güncel Sony WH-1000XM4 Silent White Kablosuz Kulaklığı Sunuyor

Sony WH-1000XM4 Silent White Kablosuz Kulaklığı Sunuyor

Sony, sınırlı sayıda üretilen yeni WH-1000XM4 Silent White gürültü engelleme1 teknolojisine sahip kablosuz kulaklığı, 5. kuruluş yıldönümünde piyasaya sunmanın heyecanını yaşıyor. 

0

Yeni WH-1000XM4 Silent White kulaklıklar, sessiz ve dingin konseptini yansıtmak üzere “kar beyazı” renginde tasarlandı. WH-1000XM4 Silent White kulaklığın son katmanı, derinlik ve lüks bir dokunuş hissi yaratıyor. Üzere sedef etkili bir cilayla kullanıcıların karşısına çıkıyor. Ayrıca, kulaklıklar, beyaz rengin yüksek kalitesini koruması için ek bir boya katmanına sahiptir. Üstelik, taşıma çantası ve kablolar kulaklıkların dingin beyazlığıyla son derece uyumlu aynı beyaz renkte sunuluyor.  

 

Yalnızca müzik. 

Yeni tasarım, büyük popülerlik kazanan WH-1000XM4’ün çok beğenilen teknolojisini kullanıyor. Ayrıca yepyeni, şık bir beyaz renkte sunarak kullanıcının dinleme deneyimini kişiselleştirme fırsatı veriyor.  


Göz atmak isteyebilirsiniz; Sony’nin Yeni Kablosuz Kulaklığı: WF-1000XM4


 

Geçtiğimiz yıl duyurulan siyah ve gümüş renkli WH-1000XM4’ler gibi WH-1000XM4 Silent White kulaklıklar da yüksek ve orta frekanslı sesleri azaltıyor. Böylece Sony’nin bugüne kadarki en başarılı gürültü engelleme performansını sunuyor. Bu performans; yeni bir algoritma ve gürültüye, müziğe ve akustik özelliklere gerçek zamanlı olarak uyum sağlıyor. Ayrıca yeni bir Bluetooth® ses Çip Sistemine sahip olan Çift Gürültü Sensörü Teknolojili HD Gürültü Engelleme İşlemcisi QN1 sayesinde elde ediliyor. DSEE Extreme™, Edge-AI kullanarak daha zengin ve eksiksiz bir dinleme deneyimi yaratıyor. Bu şekilde müziği gerçek zamanlı olarak analiz ederek tam anlamıyla aslına sadık bir deneyim sunuyor. Dijital sıkıştırma sırasında kaybolan sesi restore ediyor.  

Kesintisiz geçiş için eller serbest dinleme deneyimi  

WH-1000XM4 Silent White, eller serbest dinleme deneyimi sağlayan akıllı teknolojiye sahiptir. Örneğin, “Konuş ve Sohbete Başla” özelliğiyle müziği otomatik olarak duraklatmak için konuşmaya başlamak yeterlidir. Ayrıca, kulaklıkların takılıp takılmadığını algılayan yakınlık sensörüne sahip. Böylece iki hızlandırma sensörü sayesinde kulaklığın çalma durumunu otomatik olarak duraklatıp başlatabilir. Uyarlanabilir Ses Kontrolü ise kullanıcının nerede olduğunu ve ne yaptığını algılar. Bu sayede ortam sesi ayarlarını ideal dinleme deneyimi için uyarlar.

  

Bütün gün rahatlıkla kullanma imkanı  

WH-1000XM4’ün diğer renk alternatifleri gibi Silent White versiyon da sofistike tarzı ve hafif tasarımla bir araya getirir. Her zaman hareket halinde olanlar için tasarlandı. Süper yumuşak, basınç düşürücü kulaklık yastıklarına sahip. Böylece, basıncı eşit şekilde dağıtır ve tam oturma için kulak/yastık temasını arttırır. 

 

WH-1000XM4’te kulaklıkları aynı anda iki Bluetooth® cihazla eşleştirmeyi sağlayan Çok Noktalı Bağlantı da mevcuttur. Buna ek olarak, kulaklıklar NFC uyumludur. 30 saate kadar pil ömrü2 sunar ayrıca Google Asistan ve Amazon Alexa3 için optimize edilmiştir.  

Sınırlı sayıda üretilen WH-1000XM4 Silent White modeli yaklaşık Haziran 2021’den itibaren stoklar tükenene kadar satışta olacak.  

Sony’den daha fazla haber için: http://presscentre.sony.eu/ 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here