Ana sayfa Haber Google Fotoğraflar uygulamasına gelen yeni özellikler 

Google Fotoğraflar uygulamasına gelen yeni özellikler 

0

Google Fotoğraflar uygulaması için iki yeni fotoğraf düzenleme özelliği ekledi. “Keskinleştir” ve “Kumlanmayı gider” adlı iki yeni özelliği kullanmak için yapmanız gereken basit birkaç adım var. Uygulamaya gidip herhangi bir fotoğrafı seçtiğinizde, düzenleme menüsünde “Ayarla” kısmına gelin. Böylece burada iki yeni özelliği göreceksiniz. Keskinleştir özelliği ile fotoğrafları daha keskin ve net bir hale getirebilirsiniz. Kumlanmayı azaltma ise muhtemelen bildiğiniz üzere fotoğraftaki pütürlü görüntüyü yok ediyor. İki özelliği de 0’dan 100’e kadar dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. 


Benzer İçerik: Google, Kendi ‘Cihazımı Bul’ Ağı Üzerinde Çalışıyor


Eklenen diğer özellik ise, Fotoğraflar uygulamasına çevrimdışı olarak yükleme yapmak. Bu özelliği güncelleme yaptığınızda muhtemelen kullanabileceksiniz. Bundan önceki sürümlerde, yüklemeleri sadece internet bağlantısı ile yapabiliyorduk. Fakat şimdi bunu çevrimdışı olarak yapabileceğiz. Böylece internetiniz olmadığı durumlarda da uygulamada fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz. Düzenlediğiniz şeyler ise internete bağlanıp çevrimiçi olduğunuzda, hesabınızla senkronize edilecek. 

Gelen yeni düzenleme araçları çok temel şeyler olsalar da, anladığımız kadarıyla şirket Fotoğraflar uygulamasının üzerinde hala çalışıyor. Ancak belki ileride daha düzenli ve daha çok işimize yarayan yenilikler görebiliriz. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here