Ana sayfa Haber Cyberpunk 2077 stiline sahip OnePlus Watch geliyor

Cyberpunk 2077 stiline sahip OnePlus Watch geliyor

OnePlus, Cyberpunk 2077'den esinlenerek Çin'de sınırlı sayıda OnePlus Watch piyasaya sürüyor. Cihaz, özel bir saat yüzüne sahip sarı, siyah ve mavi vurgulara sahiptir. Şirket ayrıca "Silver Hand" saat desteğini de sergiledi.

0

OnePlus Watch, Cyberpunk 2077 stiline sahip  markanın ilk ve tek akıllı saatidir. Mart ayı sonunda OnePlus 9 serisiyle birlikte piyasaya çıkmıştı. Akıllı cihaz iki renkte gelir (Midnight Black, Moonlight Silver). Ancak kısa süre önce şirket Çin’de bir Cobalt Limited Edition piyasaya sürdü. Ayrıca şirketin bir Harry Potter Limited Edition yayınlaması gündemde… Ancak ikincisinin duyurulmasından önce OnePlus, 24 Mayıs’ta OnePlus Watch Cyberpunk 2077 Limited Edition’ı kendi ülkesinde piyasaya süreceğini resmen açıkladı.

OnePlus Watch’ın resmi olarak piyasaya sürülmeden önce, özel bir giyilebilir cihaz olduğuna dair söylentiler çıkmaya başlamıştı. Şimdi, görünen o ki, bu mırıldanmalar biraz ağırlık kazandı. OnePlus, Cyberpunk 2077 Limited Edition of the Watch’ın bu ay içinde piyasaya çıkacağını duyurdu.

OnePlus 8T’nin Cyberpunk 2077 versiyonu gibi, benzersiz OnePlus Watch da kauçuk kayışlarda bol miktarda neon sarısı ve siyah vurgular barındıracak. Camgöbeği vurgulara ve sarı rakamlara sahip özel bir saat kadranı da var. OnePlus, oyunun ana karakterine saygı duruşunda bulunan gerçek bir “Silver Hand” saat desteğini de sergiliyor. Bunun cihazlarla birlikte sunulup sunulmayacağı veya şarj işlevi sağlayıp sağlamayacağı belli değil.

Bu görsel sapmaların ötesinde, özel OnePlus Watch, teknik özellikler açısından standart seçenekle tutarlı kalacak. Akıllı cihaz 1.39 inç AMOLED ekran, 402mAh pil, SpO2 ve kalp atış hızı sensörlerine sahiptir. Ayrıca 5ATM su direnci özelliği büyük olasılıkla cihazdaki özellikler arasında yer alacak.

OnePlus Watch Cyberpunk 2077 sürümünün fiyatı

Saat 24 Mayıs’ta piyasaya çıkacak. Aynı gün satışta olacak. Ne kadara mal olacağı belli değil. Ancak standart modelin 159 dolarlık fiyat etiketinden biraz daha fazlasını hayal ediyoruz.

Ayrıca saatin Cyberpunk OnePlus 8T gibi Çin ile sınırlı olmasını bekliyoruz.

OnePlus’ın ilk akıllı saati hayal gücümüzü yakalayamadı. Ancak belki de Cyberpunk sürümü onu her iki markanın sevgilileri için sahip olması gereken bir hale getirecek.


Göz atmak isteyebilirsiniz; OnePlus 9 Pro akıllı telefonunun ısınma sorunu çözüldü


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here