Ana sayfa Haber Yeni oyuncu kulaklığı Razer Kaira ve Kaira Pro tanıtıldı

Yeni oyuncu kulaklığı Razer Kaira ve Kaira Pro tanıtıldı

Razer, gelecekteki Xbox Series X / S oyun konsolları sahiplerine çift mikrofonlu ve yüksek kaliteli sürücülere sahip bir Kaira ve Kaira Pro kablosuz kulaklığını sundu. Geniş uyumluluğu sayesinde, kulaklıklar bir Windows PC veya Android ile de kullanılabilir.

0

Razer, yeni Xbox konsolları için özel olarak üretilmiş Kaira ve Kaira Pro kablosuz oyun kulaklığını duyurdu. 150 dolarlık Razer Kaira Pro ve 100 dolarlık Kaira… Bu yeni kulaklıklar Blackshark V2 serisi kulaklıklardan aynı sürücüleri ödünç alıyor. Her iki modeli de ilgili fiyat noktaları için çekici kılacak bazı yeni özellikler ekliyor.

RAZER USB-C ŞARJINA GEÇİŞ YAPTI

Her iki kulaklıkta da bulacağınız şeyle başlayarak, Razer sonunda USB-C şarjına geçiş yaptı. Ayrıca her Kaira modelinin döner kulak kapaklarına sahip olması, onları bir çantaya koymayı veya maçlar arasında göğsünüzde dinlenmeyi kolaylaştırıyor. Bunlar aynı zamanda şaşırtıcı derecede rahattır. HyperX Cloud II Wireless kadar değil ancak onları birkaç saat boyunca durmadan kullanmak için kesinlikle yeterli.

Star Wars: Jedi Fallen Order, EA Play’e katıldı

Diğer Xbox’a özel kulaklıklar gibi, bunlar da konsolunuzla (veya Xbox kablosuz bağdaştırıcısı veya Bluetooth ile bir PC ile) kablosuz olarak eşleştirmek için bir düğme içerir. Ayrıca, birçok kulaklıkta bulamayacağınız özel bir oyun ve sohbet ses miksaj kadranı da var.

KAIRA PRO İLE KAIRA ARASINDAKİ FARK

Kaira Pro’ya adını ve 50 dolarlık fiyat artışını veren iki özellik: Bluetooth 5.0 ve Razer’in her kulak kabına yerleştirilmiş üç başlı yılan logosundaki RGB arka aydınlatma. RGB arka aydınlatma kendinden açıklamalıdır. Ancak Bluetooth, Xbox’ınıza ek olarak bir telefona bağlanmanıza izin verir. Böylece Android’de Game Pass oynayabilir veya normal bir kulaklık setiyle yapabileceğiniz gibi evinizden uzaktaki çağrıları yanıtlayabilirsiniz.

Bu modelde ayrıca yerleşik mikrofonlar bulunur. Böylece arama yapmak için büyük, çıkarılabilir kardioid mikrofonu kullanmak zorunda kalmazsınız. Kaira Pro’daki yeşil detaylar, onları herkesin içinde takarken görmem için çok cesur olabilir. Ama en azından piyasadaki birçok kulak üstü kulaklıktan çok daha hantal değiller.

XBOX İÇİN RAZER KULAKLIK KURULUMU

Her iki kulaklık modeliyle de deneyimleyeceğiniz burada yeni olan bir şey, Xbox için Razer Kulaklık Kurulum uygulamasıdır (PC’de Microsoft Store üzerinden de mevcuttur). Razer’ın diğer tüm aksesuarları için yaptığı gibi Razer Synapse 3 yazılımına güvenmek yerine, bu uygulama EQ, mikrofon ve RGB tercihlerini özelleştirmenize olanak tanır. Bu, tam olarak yapması gerekeni yapan, gösterişten uzak bir uygulamadır.

A20 Gen 2 ve LucidSound LS15X ile Astro gibi Kaira Pro’dan kesinlikle daha uygun fiyatlı seçenekler var. Corsair’in benzer fiyatlı HS75 XB, ses performansı açısından bir adım öndedir. Ancak Kaira Pro’nun birkaç özelliğinden yoksundur. Kalbiniz ister daha özellikli Kaira Pro’ya ister Kaira’ya ayarlanmış olsun, her ikisi de fiyat için çok değer sunar.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here