Ana sayfa Haber Star Wars: Jedi Fallen Order, EA Play’e katıldı

Star Wars: Jedi Fallen Order, EA Play’e katıldı

Star Wars: Jedi Fallen Order, önümüzdeki hafta 10 Kasım'da EA Play aboneliğinin bir parçası olarak satışa sunulacak. Bu da Xbox Series S / X'in lansman gününde olması tesadüf eseri değil.

0

Eletronic Arts, Perşembe günü Star Wars Jedi: Fallen Order oyunu EA Play kataloğuna tamamen ekleneceğini doğruladı. O zamana kadar sadece ücretsiz deneme formatında görünen oyun, kesin sürümüne aboneler için geliyor ve 10 Kasım’dan itibaren satışa sunulacak.

Microsoft geçtiğimiz günlerde EA Play’i kendi Xbox Game Pass Ultimate aboneliğine dahil edeceğini duyurdu. Yani aboneliği olan herkes gelecek hafta yeni konsollarında Jedi Fallen Order’ı oynayabilecek. Tüm bunların yayınlanacağı resmi tarih de 10 Kasım.

NINTENDO SWITCH 68.3 MİLYON SATTI

XBOX GAME PASS ULTIMATE ABONELİK ÜCRETİ

Xbox Game Pass Ultimate, ilk ayı 5 TL karşılığında alabilmenize rağmen, aylık 44,99 TL tutarındadır. Buna Xbox Live Gold da dahildir.

STAR WARS: JEDI FALLEN ORDER TEK OYUNCULU BİR MACERA

Jedi Fallen Order, Titanfall ve Apex Legends geliştiricisi Respawn Entertainment tarafından genellikle beğenilen Star Wars macerasıdır. Bu, Battlefront serisinden ferahlatıcı bir değişikliğe işaret eden, ganimet kutuları olmayan tek oyunculu bir macera.

Oyun iyi satıldı. 8 milyondan fazla kopya değiştirdi. EA’nın beklentilerini aştı. EA Play’in bir parçası olan Jedi Fallen Order, Xbox sahiplerinin oyunu denemesinin ve kitlesini kaçınılmaz hisli devam oyununun önüne geçmesinin kolay bir yoludur. Alternatif olarak, oyunu PC’de değiştirirseniz, bir darksaber ile oynayabilirsiniz.

Fallen Order, yarışın klasik galaktik yok etme olayı olan Büyük Jedi Tasfiyesi’nden muzdarip eski bir Padawan olan savaşçı Cal Kestis’in İmparatorluk güçlerinden saklanarak hikayesini anlatıyor. Hikayede genç adam, Jedi’ın neslinin tükenmesini ve evrenin hakimiyetini ele geçirmesini önlemek için gücün karanlık tarafındaki en güçlü askerlerle yüzleşirken eski ve yeni arkadaşlarına katılmak zorunda kalacak.

JEDI FALLEN ORDER 24 KASIM’DA GOOGLE STADIA’DA

Oyun, daha önce EA Access Vault olan Play List sekmesinde diğer EA oyunuyla birlikte sunulacak. Ayrıca Eletronic Arts, oyunun 24 Kasım’da Google Stadia’ya ulaşacağını ve yayıncının bulut oyun platformuna girişini işaret ettiğini doğruladı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here