Ana sayfa Haber Flappy Bird geri döndü!

Flappy Bird geri döndü!

0

Bağımlı olduğunuz Flappy Bird oyunu geri döndü. Oyunun yeni versiyonu, Amazon Android uygulama marketinden indirilebiliyor. üstelik yeni versiyonda iki kişi aynı anda oynamak mümkün.

Flappy Bird oyunu bir anda ilgileri üzerine çekmiş ve milyonlarca kişi tarafından indirilmişti. Sempatik ve sade grafikleri ve kolay oynanabilirliği ile gönüllerde taht kuran oyun, zorluğuyla da bağımlılık yaratmış, hırslananlar bir daha ellerinden bırakamamıştı. Ancak oyunun geliştiricisi, gördüğü yoğun ilgi karşısında sürpriz bir hareketle, oyunu uygulama mağazalarından kaldırmıştı.

Her ne kadar yüzlerce taklidi yapılsa da, klonlar her zaman olduğu gibi orijinalin yerini tutmadı. Ve sevenlerine müjde, yine oyunun geliştiricisi Dong Nguyen’den geldi. Flappy Bird, yeni versiyonuyla tekrar oyunseverlerin karşısında!

Bilindiği gibi Flappy Bird, piksellerden oluşan bir kuşu, yer çekimine karşı koyarak, engellere değdirmeden hedefe doğru ilerletmekten ibaret… Oyunun yeni versiyonu Flappy Birds Family ismini taşıyor ve artık iki kişi tarafından da oynanabiliyor. Böylece arkadaşınızla yeteneklerinizi yarıştırabiliyorsunuz. Multiplayer (çoklu oyuncu) modunda amaç, elbette ki rekabeti kızıştırmak ve bağımlılığı arttırmak.

Ancak tek kötü haber; oyunun sadece Amazon Fire TV’de çalışması. Yani Flappy Birds Family oynayabilmek için Amazon Fire TV cihazına ve ürünün kendi kumandasına sahip olmanız gerekiyor.

Dikkat edin, sinirden televizyonu kırmayın!

flappybirdsfamily

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here