Ana sayfa Donanım Güncel Yeni Anker Soundcore 3 Hoparlör ile Tanışın! 

Yeni Anker Soundcore 3 Hoparlör ile Tanışın! 

Anker, Soundcore kategori markası altında her bütçeye uygun yeni ürünler piyasaya sürüyor. Şimdi de Türkiye’de ilk kez satışa çıkardığı yeni hoparlörü Soundcore 3 ile tanışın.

0

Yaz ayları, normalleşme ve tatiller derken sosyal ortamlarda daha fazla vakit geçirmeye başladık. Eğlencenin ve sosyal ortamların vazgeçilmezi taşınabilir hoparlörler de her zaman hayat kurtarıyor. Akıllı teknolojileriyle eğlenceyi farklı bir seviyeye çıkartmayı başaran Anker, Soundcore kategori grubu altında her bütçeye uygun farklı özelliklere sahip taşınabilir boyutlarda tasarladığı ses sistemleri kullanıcılarından tam not almayı başarıyor.

Şimdi de Türkiye’de ilk kez satışa çıkartacağı yeni hoparlörüyle bulunduğu yerin havasını değiştirmeye hazır. Tek şarjla 24 saat dayanan şarj süresiyle kesintisiz müzik keyfi sunan Soundcore 3 16 W BT Hoparlör, üstün özellikleriyle kalabalık ortamların aranan taşınabilir hoparlörü olacak.  

 


İlginizi Çekebilir: Anker’den Üst Segment Ürün Daha: Liberty Air 2 Pro


 

 

Eğlenceyi İstenilen Yere Taşıyan Hoparlör 

Anker Soundcore 3 16 WBT Hoparlör, üstün teknoloji ve yüksek ses kalitesi sunuyor. Bu sayede kullanıcılarını memnun etmeye hazırlanıyor. IPX7 suya dayanıklı özelliğiyle havuzda, sahilde ya da nerede isterseniz güvenle kullanabilmenize olanak sağlıyor. 24 saat süren şarj süresiyle eğlencenizde kesinti yaşatmazken, BassUp 2.0 eknolojisiyle daha güçlü ve yüksek bas performansıyla kullanıcılarını buluşturuyor.

Taşınabilir boyutu sayesinde her yere eğlenceyi taşıyor. Ayrıca, hoparlör, PartyCast özelliğiyle de 100’den fazla hoparlörle eşleşerek bulunduğunuz ortamı partiye dönüştürebiliyor. Üstelik, Soundcore uygulaması aracılığı üzerinden de kişiselleştiriliyor. Böylece, ses kalitesiyle farklı bir deneyimin kapılarını aralayor. Soundcore 3, 16 Watt’lık ses çıkışıyla da beklentileri karşılıyor.  

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here