Ana sayfa Haber Xiaomi Redmi Note 10 süper makro kamera ile geliyor

Xiaomi Redmi Note 10 süper makro kamera ile geliyor

Redmi Note 10'un 5 megapiksellik süper makro kamera ile geleceği doğrulandı. Sızdırılan görüntü ile daha fazla özelliği görüldü. Redmi Note 10, 33W hızlı şarjı destekleyen 5.000 mAh pil ile gelebilir.

0

Xiaomi Redmi Note 10, 6.43 inçlik bir AMOLED ekrana sahip olacak ve kaputun altında Snapdragon 678 SoC’ye sahip olacak şekilde önerildi. Bir sızdırıcı, perakende ambalajından Redmi Note 10’un canlı bir görüntüsünü paylaştı. Akıllı telefonun bazı temel özellikleri gösterildi. Perakende kutusu, telefonun tasarımını nispeten kalın bir çene ile gösterir. Xiaomi Global Başkan Yardımcısı Manu Kumar Jain, Redmi Note 10 serisinin 5 megapiksel Süper Makro lens ve 108 megapiksel kamera ile geleceğini tweetledi. Redmi Note 10 serisi 4 Mart’ta Hindistan’da piyasaya sürülecek. Akıllı telefon üç model içerebilir: Redmi Note 10, Redmi Note 10 Pro, Redmi Note 10 Pro Max.

Google, Chrome masaüstü için sekme grubu özelliği getirdi

Xiaomi Leaks Ph takma adını kullanan bir kişi, Facebook’ta Redmi Note 10’un perakende kutusunu gösteren birkaç resim paylaştı. Resim, üzerinde koruyucu etiket bulunan telefonu gösteriyor. Etiket, 6.43 inç AMOLED DotDisplay, çift hoparlör, Snapdragon 678 SoC, 48 megapiksel birincil sensör, ultra geniş sensör ve makro lens içeren dörtlü arka kamera kurulumu gibi bazı özellikleri gösterir. Redmi Note 10, 5.000 mAh pil ile desteklenebilir ve 33W hızlı şarjı destekleyebilir.

İŞTE XIAOMI REDMI NOTE 10 AKILLI TELEFONUN DİĞER DETAYLARI

Redmi Hindistan geçtiğimiz günlerde, Redmi Note 10 serisinin “yılın en iyi orta sınıf Snapdragon işlemcisine sahip olacağını” tweetledi. Redmi Note 10’daki söylentilere göre Snapdragon 678 SoC, şirketin “orta sınıf” ile kastettiği şey olabilir. Ayrıca, geçen ayın bir raporu, aynı SoC ve birincil arka kamera sensörünü iki konfigürasyonla birlikte önerdi – 4GB + 64GB ve 6GB + 128GB. Aynı rapor, Redmi Note 10 Pro ve Redmi Note 10 Pro Max için 5.050mAh pillerden bahsediyor, bu nedenle vanilya Redmi Note 10’da 5.000mAh pil de mümkün görünüyor.

Üç tarafı ince çerçeveli ve nispeten kalın bir çeneye sahip merkezi bir delik açma kesimi, bahşiş veren tarafından paylaşılan görüntülerde de görülebilir. Dörtlü arka kamera kurulumu, üstünde daha büyük bir sensör bulunan üç küçük sensöre sahiptir. Redmi Note 10’un kamera özellikleri de son sızıntıyla aynı doğrultuda.

Jain Pazartesi günü, Redmi Note 10 serisinin 5 megapiksellik bir Süper Makro lens ile geleceğini tweetledi. Muhtemelen, bu sensör, söylentilere göre üç Redmi Note 10 serisi modelinde de bulunacak. Tweet, “#SuperMacro = #Telephoto bir Makro içine yerleştirildi! 2X daha yakına gitmenizi sağlar ”ve nar tohumlarının bazı makro çekimlerini gösterir. Ayrıca, bu 5 megapiksellik Süper Makro lens olabilecek bir makro lensten bahseden Xiaomi Leaks Ph’den Redmi Note 10 için sızdırılan görüntüye de uyuyor. Jain, tweet’inde serinin 108 megapiksel birincil kameraya sahip olacağından da bahsetti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here