Ana sayfa Haber Google, Chrome masaüstü için sekme grubu özelliği getirdi

Google, Chrome masaüstü için sekme grubu özelliği getirdi

Google, Chrome Masaüstü sürümünde yeni sekme grubu özelliğini etkinleştirdi.

0

Meraklı gözlemciler için, Google Chrome tarayıcısının Android kullanıcıları, Google Android’de yakın zamanda etkinleştirilen yeni sekme grubu özelliğini fark etmiş olabilir. Yeni özellik, genel sekme düzeninin kompaktlığını ve çekiciliğini geliştirmek için tüm açık sekmelerin ve grup sekmelerinin çok güzel bir genel görünümünü sunar.

Şimdi, yeni sekme grubu özelliği artık masaüstü için Google Chrome ile mevcut olacak. Bu, özelliğin bir dizi titiz ve kapsamlı denemesinden sonra gelir. Google Chrome’un masaüstü sürümündeki sekmeler grubu özelliği, gelişmiş üretkenlik için bir kullanıcının tarama etkinliklerini hızlı bir şekilde organize etmek için paha biçilmez bir araç olacaktır. Kullanıcının, yine de ihtiyaç duyulabilecek sekmeleri kapatmadan ortamı düzene sokmasına yardımcı olur.

Oppo A74 5G sertifikaları almaya başladı

GOOGLE CHROME YENİ ÖZELLİKLERİYLE İLGİLİ BİLGİLER

Android için Google Chrome tarayıcısı kullanıcılarının yakında Android için Google Chrome’da İzle düğmesi özelliğini görebilecek ve etkinleştirebileceklerine dair göstergeler var. Chrome masaüstü veya ChromeOS kullanıcısının seçili sekmeyi sağ tıklayarak yeni gruplar oluşturmasını sağlar. Grubu oluşturmadan önce bir renk ve isim vererek düzene biraz baharat ekleyebilirsiniz. Ek olarak, farenin sol düğmesini tıklarken shift tuşuna basarak birden çok sekme seçebilirsiniz.

Beklendiği gibi, bazı kullanıcılar yeni işlevselliği aplomb ile memnuniyetle karşılarken, bazıları yeni sekme grubu özelliğinin verimliliği artırmaya ve dağınıklığı azaltmaya yardımcı olma konusunda şüphelerini dile getirdi. Bazıları bunu simgesel olarak görüyor, çünkü herkes sekme grubu özelliğinden geçmek yerine artık ihtiyaç duyulmayan sekmeleri kapatarak çalışma alanını kolayca dağıtabiliyor.

Google Chrome’un daha fazla kullanıcısı tüm platformlarda sekme grubu özelliğini benimsedikçe, yardımcı programı ortaya çıkacaktır. Şimdilik daha fazla gelişmeyi bekliyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here