Ana sayfa Donanım Xiaomi, Mi FlipBuds Pro Kulaklık Detaylarını Paylaştı

Xiaomi, Mi FlipBuds Pro Kulaklık Detaylarını Paylaştı

0

Xiaomi, 13 Mayıs tarihinde yeni kulaklıklarla karşımıza çıkacak. Şirket, haberini daha önce yaptığımız bu kulaklıkların detaylarını, lansman tarihinden bir gün önce paylaştı. İşte gürültü engelleme özelliği ile öne çıkan bu kulaklıkların detayları.

Şirketin, resmi olarak FlipBuds Pro olarak isimlendirdiği üst düzey pro kulaklıkların detayları ortaya çıktı. Bu detayları, bir şirket yetkilisi kendi Weibo hesabından paylaştı. Paylaşımda, kulaklık hakkında detaylar içeren birkaç ekran görüntüsü mevcut.

Xiaomi FlipBuds Pro 3 adet farklı gürültü engelleme moduyla geliyor

Önceki haberimizde de bahsettiğimiz gibi kulaklığın en dikkat çekici özelliği gürültü engellemesi. Bu konuda detaylara sahip değildik. Fakat şimdi ne tür bir gürültü engelleme özelliği olduğunu biliyoruz. Kulaklığın teknik özelliklerine göz atalım.

Xiaomi FlipBuds Pro

FlipBuds Pro, aktif gürültü engelleme özelliği (ANC) ile birlikte geliyor. Bu özelliğin ise üç seviyesi olacak. Düşük, orta ve yüksek derecede gürültü engelleme özelliği olacak. Böylece bulunduğunuz ortama göre uygun olan seçeneği seçeceksiniz.

Bunun yanında bir de Apple AirPods Pro’da olduğu gibi ‘Şeffaf’ modu da olacak. Bu sayede de kulaklıklarınız takılıyken bile çevrenizi duyabileceksiniz ve tamamen izole olmayacaksınız.

Xiaomi Dönebilen Kamera Patenti Aldı

Mi FlipBuds Pro özellikleri

Aynı zamanda kulaklıkta bir arama özelliği de olacak. Böylece kaybettiğiniz kulaklıklarınızı yakındaysa daha kolay bulacaksınız. Fakat bu özelliğin nasıl çalışacağına dair net bir bilgi mevcut değil.

FlipBuds Pro, Xiaomi’nin şu ana kadarki en gelişmiş kulaklığı olacak. Aynı zamanda kulaklıklar, Qualcomm’un aptX Bluetooth bağlantısını da destekliyor. Böylece daha kaliteli bir ses elde ediyor.

Ek olarak, bilgilere göre, kulaklıklar, onları çıkardığınızda bunu algılayıp müziği durduruyor. Bunun yanında bir de kulaklıklar kullanımdayken otomatik olarak aramaları cevaplandırma seçeneği de olacak.

Önceki haberimizde bahsettiğimiz özellikleri hatırlayacak olursak, kulaklık kauçuk uçlarla geliyor. Şarj kutusu tasarımı ise markanın yeni logosundan esinlenmiş. Oval hatlı bir kutuya sahip.

Söylediğimiz gibi, kulaklıklar resmi olarak yarın tanıtılacak. O yüzden şimdilik fiyatı hakkında elimizde herhangi bir bilgi yok. Türkiye’de satışa ne zaman geleceğine dair bir bilgimiz de mevcut değil. Bunların hepsini yarın ve öğrendiğimizde sizlerle paylaşıyor olacağız.

Xiaomi Türkiye Resmi Sitesi Açılışa Özel İndirimlerle Açıldı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here