Ana sayfa Haber XiaoAI asistanının RedmiBook Pro’ya geliyor

XiaoAI asistanının RedmiBook Pro’ya geliyor

XiaoAI asistanının RedmiBook Pro'ya geleceği doğrulandı.

0

Redmi K40 serisinin ve RedmiBook Pro cihazlarının Çin’deki lansmanına bir günden az kaldı. Lansman öncesinde şirket, XiaoAI asistanının RedmiBook Pro’ya ilk kez geleceğini doğruladı.

Bir Weibo gönderisinde, şirket XiaoAI’nin RedmiBook Pro’da çıkış yapacağını söyledi. Bilmiyorsanız, dizüstü bilgisayar 25 Şubat’ta, yani Yarın Çin’de piyasaya sürülecek. Her neyse, bu, şirketin Akıllı Yapay Zeka asistanının Windows makinelerine yöneldiği ilk sefer olacak.

Airbnb, ‘Esnek Tarihler’ arama seçeneğini sundu

XIAOAI DAHA ÖNCE BİRÇOK CİHAZA GELMİŞTİ

Geçmişte XiaoAI, Akıllı Telefonlar, Akıllı TV’ler, Akıllı Saatler ve Akıllı hoparlörlerde ortaya çıktı. Bununla birlikte, bir posterdeki şirket, asistanın hayatımızı kolaylaştırmak için sesli komutları destekleyeceğini söyledi.

Resim, günün durumunu gösteren bir hava durumu widget’ını gösterir. Pencerede, “Bugün Hava Nasıl?” komutu sonuçlardan önce görünür. Ayrıca Weibo’daki kullanıcılar, kutudan çıktığı anda Mijia cihazlarını destekleyip kontrol etmeyeceğini soruyor.

Ancak, şirket başka bir bilgiyle dalga geçmedi, bu yüzden bunu öğrenmek için yarın resmi lansmanı bekleyelim. RedmiBook Pro’nun metal bir gövdeye ve her tarafta ultra ince çerçeveli 2K ekrana sahip olması muhtemeldir.

13 ve 15 inç ve Gümüş, Gri renkler gibi iki boyutta gelebilir, ancak bunlardan birinin özel bir sayısal tuş takımı olmayacaktır. Kaputun altında Intel’in 11. Nesil Tiger Lake H35 işlemcilerini barındıracak. Bunun Nvidia GeForce MX450’ye kadar GPU’larla eşleştirildiği söyleniyor.

Beklenen diğer özellikler arasında bir NVMe SSD depolama, parmak izi tarayıcı, Thunderbolt-4 standardına sahip Type-C bağlantı noktası, HDMI bağlantı noktası ve USB-PD şarjını destekleme yer alıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here