Ana sayfa Haber Airbnb, ‘Esnek Tarihler’ arama seçeneğini sundu

Airbnb, ‘Esnek Tarihler’ arama seçeneğini sundu

Airbnb'nin esnek araması ne zaman değil nereye seyahat ettiğinize odaklanır. Airbnb, uzaktan çalışma çağında seyahatin gerçeklerini kabul ediyor.

0

Salgın nedeniyle seyahatler hala acıtıyor, ancak Airbnb, uzaktan çalışma seyahat rezervasyonlarını değiştirmiş olsa bile, insanların tekrar rahatça yola çıktıkları o ana hazır olmak istiyor. Genel zaman dilimleri lehine kesin günleri seçmekten kaçınan Esnek Tarihler arama seçeneği sunuyor. Örneğin, haziran ayında bir hafta sonu veya yaz aylarında bir ay sürecek bir konaklama için bakabilirsiniz. Airbnb, tatilinizden sonra fiziksel bir ofise dönmeniz gerekmeyebilecek bir çağda gidilecek yerler için size daha fazla seçenek sunacağını umuyor.

Twitter tweetlere ‘saldırıya uğramış materyaller’ uyarı etiketi ekliyor

AIRBNB, COVID-19 KISITLAMALARINI HESABA KATMIYOR

Aramalar evlerle sınırlıdır ve Airbnb, bu özelliğin COVID-19 seyahat kısıtlamalarını hesaba katmadığını belirtiyor. Yine de yasal ve güvenli olduğundan emin olmanız gerekir.

Esnek Tarihler araması artık Airbnb’nin uygulamaları ve web sitelerinde “yaygın olarak erişilebilir” olmalıdır.

Yeni seçeneğin arkasındaki daha pragmatik nedenlerden bazılarını görmek kolaydır. Salgın azaldığında, kendi iyiliği için seyahat etmeye hevesli ve ne zaman gidecekleri konusunda çok özel olmayan bir insan dalgası olabilir. Yeni arama seçeneği, Airbnb’nin bu talepten yararlanmasına yardımcı olabilir. Şirket ayrıca bunun, ev sahiplerinin daha fazla müşteri bulmasına yardımcı olacağını umuyor. Pandemi seyahat işini alt üst ettiğinde, bu, Airbnb’de kalan bir ev sahibi ile evi tamamen kiralamak arasındaki fark anlamına gelebilir.

Airbnb’nin ülke genelinde açık listeleri var ve bunların çoğu hükümet kurallarına uygun olarak kendi kendine kalacak yer olacak.

Yıl içinde daha sonrası için rezervasyon yapabilirsiniz, ancak her giriş farklı bir iptal politikasına sahip olacaktır. Airbnb şöyle diyor: “İptal politikaları ev sahipleri tarafından belirlenir ve kayda bağlı olarak esnek, orta ve katı arasında değişiklik gösterir. Kalmak için her yerin iptal politikasıyla ilgili ayrıntıları her kaydın ana sayfasında bulabilirsiniz.”

Tekrar açıldıklarında, yeni temizlik ve güvenlik önlemleri alınacaktır. 20 Kasım’dan itibaren tüm ev sahiplerinin (Çin hariç) Airbnb’nin yeni COVID-19 güvenlik ve temizlik uygulamalarını taahhüt etmesi gerekecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here