Ana sayfa Haber Watch Dogs: Legion bu hafta ücretsiz

Watch Dogs: Legion bu hafta ücretsiz

Watch Dogs: Legion, 25-29 Mart tarihleri ​​arasında Xbox ve PlayStation sistemlerinde, Epic Games Store'da ve Ubisoft mağazasında ücretsiz olarak oynanabilecek.

0

Yeni Watch Dogs: Legion güncellemelerini denemek istiyorsanız, şimdi ücretsiz bir hafta sonu geçirme zamanınız olabilir. Watch Dogs: Legion nihayet tüm platformlarda çok oyunculu destek aldıktan hemen sonra, Ubisoft, oyuncuların oyunu tanıtması için ücretsiz bir hafta sonu deneme sürümünü duyurdu. Watch Dogs: Legion’u 25 Mart Perşembe gününden itibaren bu hafta sonu ücretsiz olarak tek başına veya çevrimiçi olarak oynayabileceksiniz.

WATCH DOGS LEGION ÇOK OYUNCULU 2020 İÇİN PLANLANMIŞTI

Ubisoft oyunu çok oyunculu başlangıçta 3 Aralık 2020’de yayınlanma tarihi için planlanmıştı, ancak maalesef 2021’e kadar bir gecikme yaşandı. İlk Taktik Ops görevi nihayet 23 Mart’ta yayınlanmaya başladığında, uzun zamandır beklenen çevrimiçi mod tamamen geliyor. oyun, Ekim 2020’nin sonundaki ilk lansmanından sadece beş ay sonra.

Steam, tartışmalı Super Seducer 3 oyununu kaldırdı

Denemeyi bekleyenler arasındaysanız, sonunda şansınız burada. Ubisoft, Watch Dogs: Legion için 25 Mart TSİ 08: 30’dan 28 Mart TSİ 06.00’a kadar ücretsiz bir hafta sonu düzenleyeceğini resmi olarak duyurdu. Japonya’daki oyuncuların ücretsiz denemeye katılamayacak gibi görünmesi dışında yaklaşan etkinlik dünya çapında geçerli. Watch Dogs: Legion’u 24 Mart TSİ 10: 00’da önceden yükleyebileceksiniz. Her zamanki gibi, satın almaya karar verirseniz tüm ilerleme tam oyuna aktarılacaktır.

Oyunun harekatını tek başınıza oynayabilir veya işbirlikçi görevlere, taktik operasyonlara ve rastgele dünya etkinliklerine katılmak için arkadaşlarınızla birlikte çalışabilirsiniz. Ancak geliştiriciler, oyuncuları sınırlı bir çok oyunculu çevrimiçi deneyime erişebilecekleri konusunda uyardı, ancak daha fazla açıklama yapmadı. Görünüşe göre, PvP Spiderbot Arena gibi bazı çevrimiçi modlar ücretsiz hafta sonu boyunca kullanılamayacak. Ubisoft ayrıca Watch Dogs: Legion’un nihayet yeni bir başlık güncellemesi olan 3.25 ile ilk Taktik Ops görevini aldığını duyurdu, böylece keşfedilecek yeni görevleriniz olacak.

OYUNDAN BÜYÜK TASARRUF ELDE EDECEKSİNİZ

Oyun ücretsiz deneme sürümü sırasında, tüm platformlarda oyun fiyatının% 50’sine kadar tasarruf etme şansınız olacak. Ayrıca, belirli perakendecilerde oyun% 67’ye varan özel bir indirim alacak.

Watch Dogs: Legion içermeyen hafta sonu PC, Xbox One, Xbox Series X | S, PS4 ve PS5’te mevcut olacak. Oyunun çok oyunculu oyununu oynamak isteyen konsol oyuncuları için PS Plus veya Xbox Live abonelikleri gereklidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here