Ana sayfa Haber Ubisoft, Avatar: Frontiers of Pandora’yı duyurdu

Ubisoft, Avatar: Frontiers of Pandora’yı duyurdu

Ubisoft, Avatar: Frontiers of Pandora'yı E3'te yeni bir fragmanla ortaya koyuyor.

0

Ubisoft, James Cameron’ın Avatar evreninde geçen birinci şahıs aksiyon-macera oyunu Avatar: Frontiers of Pandora’yı duyurdu. Yeni bir fragman, oyunun merkezi çatışmasını vurguladı. İnsanlar ve Na’vi arasındaki havadan havaya savaşa odaklandı.

İlk olarak Şubat 2017’de duyurulan oyunun, Ubisoft’un tescilli Snowdrop Engine’i üzerine inşa edildiğini biliyoruz. Oyun, Lightstorm Entertainment ve Disney ile ortaklaşa Massive Entertainment tarafından geliştiriliyor.


İlginizi Çekebilir: Avatar, Çin’de tekrar vizyona girerek Avengers: Endgame’i gişede geride bıraktı


AVATAR: FRONTIERS OF PANDORA AÇIKLAMASINDAKİ DETAYLAR

Ubisoft oyunun açıklamasında “Bu yeni, bağımsız hikayede bir Na’vi olarak oynayın. Pandora’nın daha önce hiç görülmemiş bir parçası olan Batı Sınırında bir yolculuğa çıkın. Eşsiz yaratıkların ve yeni karakterlerin yaşadığı canlı ve tepkisel bir dünyayı keşfedin. Ayrıca onu tehdit eden zorlu BKA güçlerini geri püskürtün.” ifadelerine yer verdi.

Bir Avatar oyununun geliştirilmekte olduğunu zaten biliyorduk. Ancak bu kadar yakında görmeyi beklemiyorduk. Fragman bize, tuhaf yaratıklarından gelişen flora ve faunaya kadar 2009 filminde olduğundan daha çarpıcı görünen Pandora’ya bir bakış sunuyor.

HERKES ŞAŞIRDI

Avatar: Frontiers of Pandora, Ubisoft’un E3 2021’deki Ubisoft Forward vitrini sırasında resmi olarak ortaya çıktı. Ayrıca hepimizi biraz şaşırttı. Önümüzdeki ay daha sağlam bir çıkış tarihi ya da en azından daha dar bir çıkış tarihi almayı umuyoruz. Ancak Pandora’yı keşfedene kadar beklemek çok uzun sürmeyecek.

Frontiers of Pandora’nın oynanışıyla ilgili ayrıntılar şu anda biraz hafif ancak oyunun tanıtım fragmanından birkaç potansiyel parça toplayabildik.

Oyunun fragmanı, kısmen bu perspektifte oynayabileceğimizi öne süren birinci şahıs bakış açısını gösteriyor. Ayrıca bir Na’Vi’nin bir bineğe bindiğini görüyoruz.Bu, umarız atlı savaşa katılabileceğimizi veya en azından Pandora’yı geçebileceğimizi gösteriyor. Dünya, filmde hem gördüğümüz hem de görmediğimiz yaratıkların yaşadığına benziyor. Bu yüzden bazı sürprizler bekliyoruz.

Oyunun 2022’de çıkacağı videoda ortaya çıktı. Oyun PlayStation 5, Windows PC ve Xbox Series X için geliştiriliyor. Ayrıca Stadia ve Luna’da da mevcut olacak.

E3 2021, 12-15 Haziran’da yeniden tasarlanmış, tamamen sanal bir çevrimiçi etkinlik olarak gerçekleşecek. Nintendo, Xbox, Bethesda, Square Enix, Sega, Bandai Namco, Ubisoft, Capcom ve diğerleri yeni video oyunu duyuruları, fragmanlar, çıkış tarihleri ​​ve daha fazlası olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here