Ana sayfa Haber TCL’in Yerli Üretim İlk Ürünleri Genişliyor

TCL’in Yerli Üretim İlk Ürünleri Genişliyor

Dünyanın en büyük ikinci TV üreticisi TCL, Türkiye’de ürettiği yeni akıllı televizyon modellerini Bilkom güvencesiyle satışa sundu. Yerli üretim S65A ve P615, üstün akıllı TV kabiliyetlerini avantajlı fiyatlarla birleştiriyor.

0

Geçtiğimiz yılın sonunda Türkiye’de ürettiği ilk akıllı televizyonlarını Bilkom güvencesiyle satışa sunan dünya devi TCL, yerli üretim televizyon gamını genişletti. Akıllı TV ailesine dünya standartlarında teknolojilerle donatılan fiyat performans ürünü TCL S65A ve dev ekran TV deneyimi sunan TCL P615 modelleri katıldı.

TCL P615 : Yeni Bir Android TV

TCL’in 75 inçe kadar dev ekran boyutları bulunan, dahili HD uydu alıcılı erişilebilir fiyat seviyesindeki akıllı televizyon serisi P615, 43” (108cm), 50” (126cm), 55” (139cm), 65” (164cm) ve 75” (189cm) ekran boyutlarıyla her ev ve alan için ideal bir boyut seçeneği sunuyor.

ART Design, çok ince çerçeveli tasarıma sahip Android TV, 4K Ultra HD (3840x2160p) çözünürlüğü avantajlı fiyatlarla salonlara taşıyor. 4K Upscale (4K Yükseltme) özelliğiyse standart kalitedeki yayınlar dahil tüm görüntülerin 4K çözünürlükte izlenebilmesine olanak tanıyor.

IPQ görüntü iyileştirme motoruyla donatılan 4K televizyon, yapay zeka desteği sayesinde görüntülerin her sahnesi işleyerek yüksek kontrast oranı sağlıyor ve renk tonlarını güçlendirerek daha iyi görüntü kalitesi sunan yüksek dinamik aralığı (HDR) teknolojisini de destekliyor. P615, sahip olduğu MicroDimming özelliğiyle panelde bölgesel karartmalar uygulayarak ekrandaki her sahnenin kusursuz siyah ve aydınlık değerlerine ulaşmasını, yüksek kontrast dengesiyle izlenmesini mümkün kılıyor.

TCL 32S56A: Çerçevesiz Silüet

 TCL’nin en küçük akıllı televizyonu 32S56A, 32 inçlik (80cm) ART Slim çerçevesiz ekranından HD çözünürlüklü kristal netliğinde görüntüler sunuyor. IPQ görüntü iyileştirme motoru ve yapay zekâ sayesinde daha canlı görüntü kalitesi sunan yüksek dinamik aralıklı (HDR) TV, dahili HD uydu alıcısıyla birlikte geliyor. Dahili WiFi özelliğiyle kablosuz internet bağlantısı kurabilen S56A, hiçbir anten veya kablo bağlantısı gerektirmeden internet üzerinden TV izlenmesine imkan tanıyor.

Bluetooth, Chromecast gibi kablosuz görüntü ve ses aktarımı teknolojilerini dahili olarak barındıran üstün görüntü kaliteli akıllı TV 32S56A, lisanslı Android P yazılımı sayesinde Android uygulama mağazasından Netflix, Amazon Prime ve YouTube gibi beş bine yakın uygulamanın indirilmesini sağlıyor.

TCL TV’nin Stadyum Modu: SportMode

SportMode özelliği sayesinde çok hızlı hareket eden görüntüleri bile net şekilde gösterebilen P615 ve 32S56A TV’ler, MicroDimming akıllı kontrast özelliği sayesinde ekrandaki görüntülere göre bölgesel karartmalar uygulayarak izleme deneyimini zenginleştiriyor. Yeni modellerdeki Dolby Audio teknolojisi, izlenen tüm içeriklerde mümkün olan en iyi ve en sürükleyici ses deneyimine ulaşılmasını sağlıyor.

Ses Sürücüleri ve I/O Özellikleri

Bluetooth 5.0, Optik Ses, kulaklık, HDMI 2.0 ve USB zengin bağlantı seçenekleriyle donatılan yeni TCL televizyonlar, 64 bitlik 4 çekirdekli işlemcileri sayesinde çok hızlı bir arayüz performansı sunuyor. Üstelik, Bluetooth teknolojili uzaktan kumanda üzerindeki Google Asistan tuşuna basarak sesli komutlarla yönetilmesi ve sorulan sorulara yanıt almayı da olanaklı kılıyor. Google ChromeCast teknolojisine sahip Android TV’ye akıllı telefon, tablet ve bilgisayardaki görüntüleri kolaylıkla yansıtabilmek de mümkün.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here