Ana sayfa Haber Snapdragon 888 Pro, Honor markasına özel hale getirildi

Snapdragon 888 Pro, Honor markasına özel hale getirildi

Bir twitter kullanıcısı, Snapdragon 888 Pro çiplerinin Honor markasına özel olarak üretileceğini iddia etti.

0

Snapdragon 888 Pro çipin Honor markasına özel olması bekleniyor. 16 Haziran’da Honor, Çin’de Honor 50, Honor 50 Pro ve Honor 50 SE akıllı telefonlarını duyurdu. Söylentilere göre Snapdragon 888’li Honor 50 Pro+ etkinlikte açıklanmadı. Bu da böyle bir cihazın var olmayabileceğini gösteriyor. Honor, Snapdragon 888 destekli Magic 3 serisini Q3’te piyasaya süreceğini onayladı. Yeni bilgiler, şirketin yaklaşmakta olan Snapdragon 888 mobil platformu tarafından desteklenen bir telefonu da piyasaya sürebileceğini ortaya koyuyor.

Bir sızdırıcı olan Teme’nin bir tweet’inde bu ortaya çıktı. Honor, Snapdragon 888 Pro olarak piyasaya çıkması beklenen SM8350 Pro için Qualcomm’la anlaşma yaptı.


İlginizi Çekebilir: Honor 50 Serisi Akıllı Telefonlar Tanıtıldı


HONOR SNAPDRAGON 888 PRO İLE YENİ BİR TELEFONU ÇIKARACAK

Sızdırıcı, Magic 3’ün benzersiz bir tasarıma, SD888 Pro çipine sahip olduğunu belirtti. Ayrıca en iyi fotoğrafçılık deneyimini sunabileceğini başka bir tweet aracılığıyla iddia etti. Bununla bilrikte ne yazık ki, cihazın özellikleri hakkında henüz hiçbir bilgi yok.

Honor 50 serisinin tanıtım etkinliğinde Honor CEO’su Zhao Ming, markanın Magic, Number, X ve Play serisi akıllı telefonları piyasaya sürmeye devam edeceğini doğruladı. Ayrıca Magic serisinde amiral gemisi modeller yer alıyor. Hatta numaralı serilerde orta sınıf telefonlar yer alacak. X ve Play serisi, bütçe dostu telefonlara sahip olacak.

MAGIC 3 ÇIKIŞ TARİHİ BELLİ OLDU

Ming ayrıca Snapdragon 888’i içeren Magic 3 serisinin bu yıl üçüncü çeyrekte piyasaya çıkacağını açıkladı. Son zamanlarda, bir bahşiş veren, Magic 3’ün SM8350 Pro çipi ile donatılacağını iddia etti.

Çipin Snapdragon 888+ mı yoksa 888 Pro olarak mı çıkacağı henüz doğrulanmadı. Yeni 3.0GHz X1 süper çekirdekli işlemciye sahip SD888 yongasının hız aşırtmalı bir sürümü olarak geleceği tahmin ediliyor. Söylenti değirmeni henüz Magic 3 serisi hakkında bilgi vermedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here