Ana sayfa Haber Samsung Galaxy Z Fold 3 ile ilgili bazı özellikler sızdı

Samsung Galaxy Z Fold 3 ile ilgili bazı özellikler sızdı

Samsung Galaxy Z Fold 3 ile ilgili yapılan son sızıntı, katlanabilir akıllı telefonunun şarj hızına dair ipucu veriyor.

0

Yaklaşan Samsung Galaxy Z Fold 3, Samsung’un 2021’in amiral gemisi katlanabilir telefonu olacak. Telefon hakkında sızan en son bilgiler, şarj hızları açısından pek bir yükseltme görmeyeceğimizi gösteriyor.

Çin regülatörü 3C’den geçen ve GSMArena tarafından tespit edilen belgeler, Samsung Galaxy Z Fold 3 için 25W’luk bir şarj cihazını işaret ediyor. Bu nedenle üst düzey, süper hızlı şarj bu özel yenilemede mevcut olmayacak gibi görünüyor.

Beş Büyük Teknoloji Devi Pandemi Döneminde Rekor Kırdı

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 2 İLE AYNI OLACAK

Telefonla birlikte verilen 25W şarj cihazı, Eylül 2020’de tanıtılan Samsung Galaxy Z Fold 2’nin kullandığıyla benzerlik gösteriyor. Bu özel telefon, 25W kablolu şarj ve 11W kablosuz şarjın yanı sıra ters kablosuz şarj özelliği içeriyor.

Ayrıca yüksek Wat şarj cihazı alarak bu telefonu daha da hızlı şarj desteğine kavuşturmuş olabilirsiniz. Telefon üreticileri bu numarayı daha önce de yapmışlardı. Ancak telefonun çıkış aşamasında akıllı telefonların şarj özellikleri bu şekilde gözler önünde oluyor. Muhtemelen telefonun önceki modeliyle aynı şarj gücünü destekleyecek.

TELEFONDAKİ DEĞİŞİKLİKLER

Daha önceki sızıntılar, Z Fold 3’ün Z Fold 2’den daha küçük bir batarya ile geleceğini göstermişti. Sızıntılar xihazın batarya kapasitesinin 4.500mAh’den 4.380mAh’ye düşeceğini öne sürmüştü. Ana ekran da 7,6 inçten 7,5 inç’e kadar düştü.

Galaxy Z Fold 2’nin halefi, telefon pazarında bir devrimden çok bir evrim olacak. Samsung’un aynı anda kapaklı Galaxy Z Flip 3 katlanan ürününü piyasaya sürmesini bekliyoruz.

Her iki telefon için de bahsedilen bir yükseltme bir yükseltme var. Bunun da bir tür IP su geçirmezlik derecesi olacağı belirtiliyor. Bu da Samsung için iyi bir özellik olarak gösteriliyor.

En üst düzey Snapdragon 888 yonga setinin Z Fold 3 ve Z Flip 3’e güç sağlayacak. Bu nedenle performans departmanında herhangi bir sorun olmayacak. Telefonların ne zaman ortaya çıkacağı tam olarak belli değil. Ancak Haziran ayı gibi gelmesini bekliyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here