Ana sayfa Donanım Samsung Galaxy Z Fold 3 Etkinliğinin Tarihi Belli Oldu

Samsung Galaxy Z Fold 3 Etkinliğinin Tarihi Belli Oldu

0

Samsung Galaxy Z model katlanabilir telefonlar çok yakında karşımıza çıkabilir. Şirket yaz sonunda yeni akıllı saatlerini tanıtacağı bir etkinlik düzenleyeceğini onaylamıştı. Bu saatlerin isimleri ise bilgilere göre Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Classic olacak. Bu etkinlikte yeni Galaxy Z modellerinin de karşımıza gelmesini bekliyoruz. İşte diğer detaylar ve tarih!

Samsung bu etkinliğin gerçekleşeceğini onaylamıştı. Bu etkinlikte beklediğimiz ürünlerin yanında bir de yeni kulaklıklar mevcut. Yani tahminlerimize göre Samsung bu etkinlikte tam beş adet yeni cihaz tanıtacak.

Samsung Galaxy Flip ve Fold modelleri
Samsung Galaxy Flip ve Fold modelleri

Göz atmak isteyebilirsiniz: Samsung Galaxy Watch4 Fiyatı Sızdı


Samsung Unpacked etkinliğinin tarihi belli oldu

Etkinlik tarihi bir süredir tartışma konusuydu. Ancak Güney Koreli bir yayın bu karışıklığı ortadan kaldırdı. Haziran ayındaki bir raporda şirketin yeni ürünlerini 3 Ağustos tarihinde tanıtacağını duymuştuk. Ancak bu, daha sonraki bir rapor tarafından yalanlandı. Ardından Galaxy Z Flip 3’ün basın görselleri sızdı. Son bilgilere göre Unpacked etkinliğinin 11 Ağustos tarihinde gerçekleşeceğini öğreniyoruz.

Ddaily‘ye göre Samsung, bir sonraki Unpacked etkinliğinin 11 Ağustos’ta gerçekleşeceğini doğruladı. Etkinlik saat 10:00’da (EST) başlayacak ve canlı olarak yayınlanacak. Samsung’un etkinlik sırasında yeni saatlerinin yanı sıra Galaxy Z Fold 3, Flip 3 ve Galaxy Buds 2’yi de tanıtmasını bekliyoruz.

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Flip 3

Samsung’un yeni katlanabilir telefonları muhtemelen Qualcomm Snapdragon 888 işlemcisine sahip olacak. Ayrıca Galaxy Z Fold 3 muhtemelen S Pen desteği, 120Hz ekran ve biri ana ekranın altına gömülü toplam beş kamera ile gelecek. Flip 3’ün 120Hz ana ekrana ve Flip 5G’den daha büyük bir dış ekrana sahip olmasını bekliyoruz. Ayrıca bu cihazların öncekilerden çok daha ucuz olacağı söylentiler arasında.

Samsung akıllı saat ve kulaklık

Galaxy Watch 4 ve Classic modellerinden önceki haberlerimizde bahsetmiştik. Bu saatlerin fiyatları pek ucuz olacak gibi değil. Ancak tasarımda değişiklikler mevcut. Bunun yanında şirketin yeni kulaklıkları da tanıtmasını bekliyoruz. 11 Ağustos olarak belirlenen tarihte tüm detayları öğreneceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here