Ana sayfa Donanım Samsung Galaxy Watch4 Fiyatı Sızdı

Samsung Galaxy Watch4 Fiyatı Sızdı

0
Samsung Galaxy Watch4 Classic
Samsung Galaxy Watch4 Classic

Samsung Galaxy Watch4 ve Watch4 Classic modelinin fiyatları sızdı. Saatlerin fiyatları pek de bütçe dostu durmuyor. Standart ve Klasik varyantlarının fiyatlarını öğrendik. Bunun yanında saatlerin görüntüleri de sızmıştı. İşte tüm detaylar.

Galaxy Watch4 serisi, dönen bir çerçeveye ve daha yüksek bir fiyat etiketine sahip olacak bir Klasik varyantla gelecek. Elimizdeki bilgilere göre bunları söyleyebiliriz. Bu Klasik varyantı standart modelden daha pahalı olacak.

Samsung Galaxy Watch4 Classic
Samsung Galaxy Watch4 Classic

İlginizi Çekebilir: Samsung Galaxy Z Fold 3 Geekbench’te Görüldü


Samsung Galaxy Watch4 fiyatı

Galaxy Watch4 40 mm ve 44 mm olmak üzere iki boyutta gelecek. Daha küçük olan model 350-370 Euro fiyat etiketine sahip olacak. Daha büyük olan saat ise 380-400 Euro fiyatında olacak. Ayrıca bu iki farklı boy saat Siyah, Gümüş, Yeşil ve Altın renklerinde satışa çıkacak.

Galaxy Watch4 Classic fiyatı

Galaxy Watch4 Classic de iki farklı boyut seçeneğiyle geliyor. 42 mm ve 46 mm olmak üzere iki farklı boyut seçeneğine sahip olacağız. 42 mm boyutlu saat 470-500 Euro edecek. 46 mm boyutundaki saat ise 500-530 Euro olarak satışa çıkacak. Ek olarak Classic ikilisi yalnızca Siyah ve Gümüş renklerinde renk seçeneklerine sahip olacak.

Eski modellerin Türkiye fiyatları

Daha büyük bir ekran ve daha büyük pil ile birlikte gelen büyük modeli almak isteyenler 30 Euro daha fazla ödeyecekler. Ek olarak ülkemizde Samsung’un resmi çevrimiçi mağazasında Galaxy Watch3 modeli 45mm varyantı 2.699 TL. 41mm varyantı ise 2.499 TL olarak satışta. Bu iki modelin arasında 200 TL fark var.

Ayrıca Galaxy Watch Active2 modellerinde 44 mm varyantı 2.099 TL iken 40 mm varyantı 1.999 TL ediyor. Bu modelin boyular arası farkı da 200 TL ediyor. Bu fiyatlar size gelecek model için bir fikir verebilir.

Bunlara ek olarak Samsung’un yeni kulaklıkları da yolda. Bu kulaklıkların fiyatları da geçtiğimiz günlerde sızdı. Galaxy Buds2 adlı kulaklıklar için fiyat konusunda farklı sızıntılar var. Bazı kaynaklar kulaklıkların 150-170 dolar arası bir fiyata sahip olacağını söylüyor. Ancak son bilgilere göre kulaklıklar Avrupa bölgesinde 180-200 Euro fiyatı ile satışa çıkacak. Şimdilik net bir şey söylemek mümkün değil. Ancak yenilikleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here