Ana sayfa Haber Samsung Galaxy Z Fold 2, One UI 3.1 güncellemesi aldı

Samsung Galaxy Z Fold 2, One UI 3.1 güncellemesi aldı

Samsung’un Galaxy Z Fold 2, One UI 3.1 güncellemesi geldi. Bu güncelleme ile birlikte artık çoklu görevleri daha da iyi yapabilirsiniz.

0

Samsung, One UI 3.1’i Galaxy Z Fold 2 akıllı telefona getirerek yeni özellikler ve geliştirilmiş çoklu görev sunuyor. Güncelleme, bu yılın başlarında katlanabilir modelde gördüğümüz özelliklere dayanıyor.

One UI 3.1 ile Samsung, çoklu görev deneyiminin daha basit ve daha verimli olduğunu söyledi. Samsung bir blog gönderisinde, “Galaxy Z Fold2’de, kullanıcılar artık Son Çağrılar sekmesi aracılığıyla Ana Ekranda önceden açılmış üç adede kadar Çok Etkin Pencereye anında geri dönebilirler. Kullanıcılar ayrıca, Son Çağrılar sekmesi aracılığıyla iki Çok Etkin Pencereyi doğrudan Ana Ekran’dan Kapak Ekranına getirebilir.” dedi.

Samsung Galaxy XCover 5 tasarımı sızdırıldı

İŞTE SAMSUNG GALAXY Z FOLD 2 TELEFONUNA GELEN YENİLİKLER

Samsung, One UI 3.1’i Galaxy Z Fold 2’ye getirerek yeni özellikler ve çoklu görev sunuyor. Güncelleme, bu yılın başlarında modelde öğreniyoruz.

Samsung, güncellemenin Çoklu Etkin Pencereyi doğrudan Hızlı Panel’deki bildirimlerden başlatmanıza da izin verdiğini söyledi. Bunu, bir bildirime uzun basıp onu Çoklu Etkin Pencereli uygulamaları açmak için sürükleyerek yapabilirsiniz.

Genel olarak, Samsung, One UI 3.1’in Galaxy Z Fold 2’de rutin etkileşimleri kolaylaştırdığını söyledi. Örneğin, ekranı avucunuzla dokunarak veya çift dokunarak kapatabilirsiniz. Bu, güç düğmesine uzanarak kendinizi zorlamanız gerekmediği anlamına gelir. Ekranın daha kolay uyumasını sağlamak gibi küçük iyileştirmeler çok daha hoş bir deneyim sağlıyor.

One UI 3.1, Kamera uygulamasına da iyileştirmeler getiriyor. Yeni bir “Esnek mod” ile, daha fazla konfor için kontrollerin konumunu ayarlayabilirsiniz. Samsung, bu değişikliklerin Galaxy Z Fold 2 sahiplerinden gelen geri bildirimleri dinledikten sonra geldiğini söyledi. Samsung ayrıca Flex modunda önizleme pencerelerine bir sil ve paylaş düğmesi ekledi.

Samsung, Hızlı Panel’deki bildirimlerin artık kategorize edildiğini ve kaydırarak Hızlı Panel’deki medya kontrolleri arasında geçiş yapabileceğinizi söyledi. Şirket, Kapak ve Ana Ekrandaki hava widget’larının da senkronize edildiğini söyledi.

Samsung, daha fazla Galaxy cihazına sunmadan önce Galaxy S21 serisi için One UI 3.1’i piyasaya sürdü. Güncelleme şimdi Galaxy Z Fold 2’ye sunulmalıdır.

Son olarak Samsung, Flex modunda görüntülü görüşme yaparken Galaxy Z Fold 2 sahiplerinin ekranın üst yarısını konuştukları kişinin videosuyla doldurabileceğini söyledi. Samsung ayrıca ekstra derinlik sağlamak için Açık ve Koyu temalarını da güncelledi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here