Ana sayfa Haber Samsung Galaxy Z Flip 3, Galaxy S21 kamerasına sahip

Samsung Galaxy Z Flip 3, Galaxy S21 kamerasına sahip

Galaxy S21'e benzer bir kamera düzenine sahip olan bu harika Samsung Galaxy Z Flip3 konseptine göz atın.

0

Samsung ültimatom üzerine çıktı ve “Galaxy Fold” ile katlanabilir cihazlar için bir ağ geçidi açtı. İlk denemeyi bozup cihazı 2019’da iki kez piyasaya sürmesine rağmen, Samsung şu anda bu sanatın ustası. Galaxy Z Flip / Z Flip 5G, şirketin birçok genişleyen potansiyel müşterisinden birinin örneğidir. Bununla birlikte, Samsung Galaxy Z Flip 3 olduğu söylenen yeni nesil kapaklı cihaz konsepti artık çevrimiçi olarak ortaya çıktı.

Yeni iPad mini 6 çok yakında geliyor

İlk olarak bir Kore forumuna yüklenen ve @FrontTron tarafından görülen konsept render, Galaxy Z Flip 3’ü Mor renkte ve Altın çerçeveli olarak gösteriyor. Ayrıca LetsGoDigital’in işaret ettiği gibi kamera düzeni bize Galaxy S21’i hatırlatıyor. İkincisi, muhtemelen Samsung’un yaklaşan 2021 Galaxy-S amiral gemisi.

Dahası, LetsGoDigital bu görüntüyü aldı ve açılmış konumunu hayal etti. Galaxy S21’in sızdırılmış duvar kağıtlarından birini kullandılar. Renderin kendisinden bahsedersek, eğer doğruysa, önceki modeldeki yatay çift kamera kurulumunun yerini alacak olan üçlü bir kamera kurulumunu gösterir.

SAMSUNG GALAXY Z FLIP 3 BEKLENEN ÖZELLİKLERİ

Ancak, Samsung bu sefer cihazlarının ayrımı konusunda çok net olduğu için, Galaxy S21 gibi benzer bir kurulum yapmalarını beklemeyin. Devam ederken, kapak ekranı biraz daha büyük görünüyor. Daha önce, Z Flip 3’ün muhtemelen Z Flip’teki 1.1 inçten daha büyük olan 1.81 inçlik ikincil bir ekranla geldiğini öğrenmiştik.

GALAXY Z FLIP 3 ÇIKIŞ TARİHİ

Birincil bükme ekranıyla ilgili olarak, Z Flip 3’te 6,70 inç AMOLED ekran görebiliriz. Bu, Flip’den 0,03 inç daha fazla olacak ve selfie atıcı için ortalanmış bir delik açacak. Beklenen diğer özellikler 120Hz LTPO ekran, orta menzilli bir SoC, daha hızlı depolama ve şarj desteğidir. 2021’in 1. çeyreğinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here