Ana sayfa Haber Samsung Galaxy Tab S8 serisi özellikleri ortaya çıktı

Samsung Galaxy Tab S8 serisi özellikleri ortaya çıktı

Samsung Galaxy Tab S8 serisi, Tab S7 modellerine göre küçük bir yükseltme olabilir.

0

Ağustos 2020’de Samsung, Galaxy Tab S7 ve Galaxy Tab S7 + tabletlerinin kılıflarını çıkardı. Dolayısıyla, Güney Koreli teknoloji devinin bu yıl aynı zamanlarda Galaxy Tab S8 serisini duyurması muhtemeldir. Daha az bilinen bir YouTuber The Galox’un erken bir sızıntısı, Galaxy Tab S8’in selefine göre küçük yükseltmelerle geleceğini ortaya çıkardı.

Whatsapp, kullanıcılara gizlilik konusunda güven vermeye çalışıyor

SAMSUNG GALAXY TAB 8 ÖZELLİKLERİ

YouTuber’a göre Galaxy Tab S8, Snapdragon 888’den güç alacak ve 120Hz yenileme hızı desteğine sahip 11 inçlik bir LCD panele sahip olacak. Parmak izi tarayıcısı, güç düğmesine entegre edilecek.

Öte yandan Galaxy Tab S8 +, 120 Hz yenileme hızı sağlayacak 12,4 inç AMOLED panel ile donatılabilir. Ekran içi parmak izi sensörüne sahip olacak. Ayrıca Snapdragon 888 yonga setine sahip olması bekleniyor.

Galaxy Tab S8 serisi, 8 GB ve 12 GB gibi RAM seçenekleriyle geliyor olabilir. 128 GB, 256 GB ve 512 GB gibi depolama modellerinde mevcut olabilir. Galaxy Tab S8, önceki Galaxy Tab S7 modelinde olduğu gibi 8.000mAh’a sahip olabilirken, Tab S8 + önceki sürümünde olduğu gibi 10.090mAh’lik bir bataryayı barındırabilir. Her iki tabletin de 25W hızlı şarj desteği ile gelmesi bekleniyor. Galaxy Tab S7 ve Tab S7 +, 45W hızlı şarj için destek sağladı.

Galaxy Tab S8 serisinde küçük donanım değişiklikleri olurken, büyük yükseltmeler yazılım yetenekleri ve çoklu görev özellikleri şeklinde olabilir. Fiyatlandırma söz konusu olduğunda, Güney Koreli şirket Galaxy Tab S8 ve Tab S8 + ‘ı önceki modelleriyle aynı fiyatlarla piyasaya sürebilir. Hatırlamak gerekirse, Galaxy Tab S7 649 dolardan, Tab S7 + ise 849 dolardan başladı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here