Ana sayfa Haber Samsung Galaxy Chromebook 2 fiyatı sızdırıldı

Samsung Galaxy Chromebook 2 fiyatı sızdırıldı

Samsung’un Galaxy Chromebook 2'si 699 dolara mal olabilir ve bir QLED ekrana sahip olabilir.

0

Samsung Galaxy Chromebook 2 bu hafta başlarında sızdırıldı ve şimdi cihazın özellikleri açıklanmış gibi görünüyor. En son sızıntı, Samsung Galaxy Chromebook 2 için dahili bir slayt gibi görünen bir resmi paylaşan WalkingCat’in Twitter üzerinden geldi. Göze çarpan şeylerden biri, Samsung’un pil ömrü için vaat ettiği şey.

Slayta göre Samsung, orijinal Galaxy Chromebook’un sekiz saatine kıyasla önemli bir adım olan 12 saatten fazla pil ömrünü hedefliyor. Pratikte, orijinal dizüstü bilgisayar yaklaşık dört saat pil ömrüne sahipti. Bu nedenle herhangi bir iyileştirme memnuniyetle karşılanacaktır.

WhatsApp Web beklenen özelliği getiriyor: Görüntülü arama

SAMSUNG GALAXY CHROMEBOOK 2 ÖZELLİKLERİ

Sızan slayt, Galaxy Chromebook 2’nin Chromebook pazarında bir ilk olan 13,3 inç QLED ekrana ve 2,75 pound ağırlığında ultra ince bir profile sahip olacağını da ortaya koyuyor. Cihazın ayrıca 10. nesil Core i3 ve geliştirilmiş sese (görünüşe göre ilk modelden % 178 daha yüksek sesle) sahip olacağı iddia ediliyor.

Samsung, dizüstü bilgisayarlarında QLED ekrana geçiş yaptı. Bu nedenle bu hareket emsalsiz olmayacaktı. Şirketin orijinal Galaxy Chromebook’u, muhtemelen pil ömrü üzerinde olumsuz bir etkisi olan 4K AMOLED ekrana sahipti.

İŞTE SAMSUNG CHROMEBOOK 2 FİYATI

Tüm bu değişikliklerle birlikte, Galaxy Chromebook 2’nin temel modeli 699 dolara perakende satış yapabilir. Bu, 999 dolara piyasaya sürülen ve 10. nesil Intel Core i5 işlemci, 16 GB LPDDR3 RAM ve 13,3 inç 4K ekrana sahip olan Galaxy Chromebook’tan çok daha uygun fiyatlı.

SATIŞA NE ZAMAN ÇIKACAK?

Galaxy Chromebook 2’nin Şubat 2021’de Best Buy’da ve Samsung’un web sitesinde satışa sunulacağı iddia ediliyor. Samsung’un 14 Ocak’ta Galaxy S21 serisi ve Galaxy Buds Pro hakkında bilgi edinebileceğimiz bir Unpacked etkinliği düzenlemesi bekleniyor. Bu aynı zamanda habersiz Chromebook’la ilgili ayrıntıları ortaya çıkarmak için iyi bir zaman olabilir. Bu da hemen yakında resmi bir duyuru olacağı anlamına gelir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here