Ana sayfa Haber Samsung Galaxy Book Pro ve Book Pro 360 modeliyle geliyor

Samsung Galaxy Book Pro ve Book Pro 360 modeliyle geliyor

Samsung Galaxy Book Pro dizüstü bilgisayarların teknik özellikleri ortaya çıktı, 13 ve 15 inç modellerde gelecek.

0

Geçen ay, Samsung iki yeni Galaxy Book Pro dizüstü bilgisayar üzerinde çalıştığı söylendi. Son zamanlarda şirket, görünüşe göre Galaxy Book Pro ve Galaxy Book Pro 360 olarak adlandırılacak olan dizüstü bilgisayarlar için Bluetooth sertifikası bile aldı. Şimdi, bu dizüstü bilgisayarların belirli özellikleri ortaya çıktı.

Xbox Series X ve S için yeni bir FPS Boost modu çıktı

Bir SamMobile raporuna göre, Güney Koreli teknoloji devi yeni dizüstü bilgisayarları 13,3 inç ve 15,6 inç model olmak üzere iki farklı boyutta piyasaya sürecek. Bu dizüstü bilgisayarlar, en önemli satış noktaları arasında yer alan OLED panellere sahip olacak. Ayrıca, hem Galaxy Book Pro hem de Galaxy Book Pro 360, S Pen desteği ile gelecek. Rapor ayrıca, yaklaşan dizüstü bilgisayarların Intel Core i5 ve Core i7 işlemciler tarafından destekleneceğini de ekliyor.

SAMSUNG GALAXY BOOK PRO VE PRO 360 ÖZELLİKLERİ

Başka bir deyişle, bunlar Chromebook’lar değildir ve Windows işletim sistemine sahiptir. Ek olarak, Galaxy Book Pro hem Wi-Fi hem de LTE modellerinde sunulurken, Galaxy Book Pro 360 Wi-Fi ve 5G özellikli bir varyantta piyasaya sürülecek. Şu anda temel Pro ve Pro 360 varyantı arasındaki fark bilinmemektedir, ancak “360” ekranın menteşe mekanizmasının göstergesi olabilir ve bu da ekran için daha geniş bir hareket aralığına izin verebilir.

Son zamanlarda Samsung, Galaxy Book Flex 2 5G, Notebook Plus 2 ve Galaxy Chromebook 2 gibi yeni dizüstü bilgisayarları piyasaya sürdü. Marka yeni dizüstü bilgisayarların yakın zamanda piyasaya çıkacağını duyurmamış olsa da, sertifika cihazların çok uzakta olmadığını ima ediyor. Ne yazık ki bu hala doğrulanmamış bir rapor ve kesin olarak bilmek için resmi bir şirket duyurusunu beklememiz gerekecek. Daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam edin.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here