Ana sayfa Haber Redmi fiyatı uygun kulaklıkları Earbuds 2c ile SonicBass’i tanıttı

Redmi fiyatı uygun kulaklıkları Earbuds 2c ile SonicBass’i tanıttı

0

Redmi SonicBass Kablosuz Kulaklıklar ve Redmi Earbuds 2c, bugün Xiaomi alt markasının Redmi Beat Drop etkinliğinde piyasaya sürüldü. Redmi SonicBass Kablosuz Kulaklıklar, omuzların etrafında daha iyi kavrama için boyun bandı tasarımına sahiptir. Çift mikrofonlu ortam gürültüsü iptali (ENC) vaat eder. Redmi Earbuds 2C TWS ise şık bir şarj çantasıyla birlikte gelir. Google Assistant’ı destekler. Hem Redmi SonicBass Kablosuz Kulaklıklar hem de Redmi Kulaklıklar 2c, 12 saate kadar müzik çalma ve IPX4 ter ve sıçrama direnci sunar.

REDMI SONICBASS VE EARBUDS 2C FİYATI

Yeni Redmi SonicBass kablosuz kulaklığını 17 dolara satın alabiliyorsunuz. Siyah ve Mavi renk seçenekleriyle tanıtılan kulaklıklar bugün saat 14.00’ten itibaren satışlar başlayacak. Redmi SonicBass kablosuz kulaklığı Mi.com ile Mi Home mağazalarından satın alabilirsiniz.

Öte yandan, Redmi Earbuds 2c 20 dolar fiyat etiketine sahiptir. Tek siyah renk seçeneği ile gelen bu ürünün satışları şimdiden başladı. Redmi Earbuds 2c, Amazon, Mi.com, Mi Home mağazaları ve diğer ortak perakende satış noktalarında mevcuttur.

BALDUR’S GATE 3 ERKEN ERİŞİME AÇILDI

REDMI SONICBASS’IN ÖZELLİKLERİ

Redmi SonicBass, 120 mAh pil sayesinde 12 saate kadar müzik çalma özelliğine sahiptir. Bir Mikro-USB kablosuyla tamamen şarj olması yaklaşık iki saat sürer. Bekleme süresi yaklaşık 200 saat olarak listelenir. Boyun bantlı kulaklıklar yalnızca 21,2 gram ağırlığındadır. 10 metre çalışma mesafesi sunar. Bağlantı için Bluetooth v5.0 desteği ile birlikte gelir. Android, iOS ve Windows cihazlarıyla uyumludur.

Kulaklıklarda, bası ve genel ses kalitesini iyileştirmek için 9,2 mm dinamik sürücüler bulunur. Redmi SonicBass Kablosuz Kulaklık, daha iyi arama kalitesi için çift mikrofonlu ENC ile birlikte gelir. Aynı anda iki cihaza bağlı kalmak için çift eşleştirme çok noktalı bağlantıyı destekler. Kulaklıklar ayrıca IPX4 ter ve su sıçramasına karşı dayanıklıdır ve boyun bandında müzik çalma / duraklatma, açma / kapatma, aramaları cevaplama / sonlandırma, aramaları sessize alma / açma /, sesli asistanı açma ve iki arama arasında geçiş yapma kontrollerine sahiptir. Kulaklıklar, ses tabanlı kontroller için Google Assistant, Amazon Alexa ve hatta Siri’yi destekler.

REDMI EARBUDS 2C ÖZELLİKLERİ

Yeni Redmi Earbuds 2c, mat yüzeyli kompakt bir kasa içinde gelir. TWS kulaklıkları, kulaklık başına 43mAh pil sayesinde tek bir şarjla dört saate kadar ve içindeki 300mAh pil sayesinde şarj kutusuyla 12 saate kadar oynatma sunar. Kulaklıkların bir Mikro-USB kablosuyla tamamen şarj olması yaklaşık 1,5 saat sürer. 150 saatlik bir bekleme süresi sunacak şekilde listelenmiştir. Redmi Earbuds 2c, Bluetooth v5.0’ı da destekler. 10 metrelik bir çalışma mesafesi sunar. Kulakiçi kulaklıklar, kulaklık başına yalnızca 4,1 gram ağırlığındadır.

Daha iyi arama kalitesi için Redmi Earbuds 2c’de sunulan gelişmiş DSP ENC var. Kulaklıkların üzerinde, müziği duraklatma-çalma, aramaları cevaplama / sonlandırma, aramaları sessize alma / açma, sesli asistanı açma, iki arama arasında geçiş yapma ve kulaklık ile cihaz arasında geçiş yapma gibi birden çok işlev sunan bir düğme vardır. Redmi Earbud 2c, sesli yardımı destekler ve Android ve iOS telefonlarla uyumludur. Redmi Earbuds 2C ayrıca IPX4 ter ve su sıçramasına karşı dayanıklıdır. Otomatik eşleştirme ile tek ve çift kulaklık anahtarı gibi özelliklere sahiptir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here