Ana sayfa Donanım Realme DIZO İlk Ürününün Çıkış Tarihini Açıkladı

Realme DIZO İlk Ürününün Çıkış Tarihini Açıkladı

0

Realme DIZO adlı yeni bir seriyle geçtiğimiz günlerde karşımıza gelmişti. Şirket şimdi bu serinin ürünlerinden ilkinin çıkış tarihini açıkladı. Bu alt markada şirket, akıllı ev eşyaları, aksesuarlar ve eğlence ürünleri satacak. İşte diğer detaylar!

Realme’nin DIZO’su, ürünlerini yalnızca e-ticaret platformunda satmak için Flipkart ile bir ortaklık ilan etti. Ardından, ilk ürününü 1 Temmuz’da tanıtacağını duyurdu. Hangi ürünü tanıtacağı konusunda bilgi verilmese de şirket, akıllı ev, eğlence, bakım ve aksesuarlar dahil olmak üzere dört ürün kategorisi piyasaya süreceğini doğruladı.


Göz atmak isteyebilirsiniz: Realme X9 Pro Fiyatı ve Özellikleri Sızdı!


Realme DIZO ilk ürününün çıkış tarihini açıkladı

DIZO, teknolojisini sadece metropollerin ötesinde tüketicilere sunmak ve kasaba ve şehirlere ulaştırmak istediğini söyledi. Bunun için marka, küresel tedarik zincirini yerel operasyonel kaynaklarla entegre ettiğini söyledi. Realme, lansmandan önce bile Hindistan genelinde 310’dan fazla şehirde 320’den fazla servis merkezine sahip olduğunu söylüyor.

DIZO’nun Go Pod’lar ve Go Pods D TWS kulaklıklar da dahil olmak üzere yaşam tarzı ürünleri yelpazesi sunmasını bekliyoruz. Ancak, ilki Realme Buds Air 2’nin yeniden markalanmış versiyonu gibi duruyor. İkincisi ise Realme Buds Q2’ye benziyor. Ancak bunları şirketin hangi ülke pazarlarında satışa çıkaracağını bilmiyoruz. DIZO, Realme Link uygulamasıyla çalışan endüstriyel tasarım, tedarik zinciri ve AIoT deneyimi ile Realme’den destek aldığını zaten söylemişti.

Realme DIZO telefonları

DIZO Star 500 ve Star 300 özellikli telefonlar Çin’in 3C ve ABD FCC sertifikalarını aldı. Realme bu telefonları piyasaya sürmedi. Bu da segmentin genç marka için bile bir ilk olacağı anlamına geliyor. Star 500, diğer geleneksel telefonlara ve fiziksel tuş takımına kıyasla geniş bir ekrana sahip. Çift SIM özelliklerine sahip olduğu söylentiler arasında.

Realme DIZO
Realme DIZO

Ancak 2G bağlantısıyla sınırlı olacak. Arkada tek bir kamera ve 1.830 mAh pil olacak. Öte yandan DIZO Star 300’ün ön tarafında minik bir ekran ve tuş takımı bulunuyor. Tek kamerası ve LED flaşı var. 2G ile sınırlı çift SIM yuvasına, bir microSD karta ve nispeten büyük 2.500 mAh pile sahip olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here