Ana sayfa Haber PS Plus Ekim ayı ücretsiz oyunları

PS Plus Ekim ayı ücretsiz oyunları

Her ay farklı oyunları ücretsiz olarak indirmelerine imkan tanıyan PlayStation Plus, Ekim ayında kullanıcıların ücretsiz olarak kütüphanelerine indirmelerini sağladığı 2 oyunu açıkladı. PS Plus üyeleri 2 oyunu da 6 Ekim'den itibaren ücretsiz olarak indirebilirler.

0

Ekim ayı geldi ve bu PS Plus ile yeni ücretsiz oyunların duyurulduğu anlamına geliyor. 6 Ekim’den itibaren PS Plus aboneleri ‘Vampyr’ ve ‘Need for Speed ​​Payback’ konsollarına indirebilecekler. Eylül’ün ücretsiz oyunlarını kitaplığınıza eklemek için hala birkaç gününüz var, bu yüzden henüz yapmadıysanız, o oyunları indirdiğinizden emin olun.

WAMPYR PS PLUS’TA

Life is Strange serisinin yapımcı stüdyosu Dontnod Entertainment tarafından geliştirilen Vampyr, 2018’de piyasaya sürüldüğünde radarın altından geçen bir aksiyon-RPG’ydi. Oyunu yardım etmek için hipokrat yemini eden Dr. Jonathan Reid olarak oynuyorsunuz. Londra vatandaşları şimdi kendini yeni bir vampir olarak buluyor. Bu anlaşılabilir bir şekilde ahlaki bir ikilem yaratır ve ayrıca nüfusu tehdit eden yaygın bir grip salgını da vardır. Vampyr’deki seçimleriniz gerçekten önemli çünkü bu hem oynanışı hem de hikayeyi değiştiriyor. Vampyr, GameSpot incelemesinde 7/10 puan aldı.

DUCKDUCKGO VE GOOGLE BÜYÜK ANLAŞMAZLIĞA DÜŞTÜ

PLAYSTATION PLUS İLE NEED FOR SPEED PAYBACK HEYECANI

Yarış hayranları, Ghost Games tarafından geliştirilen uzun soluklu serinin 2017 girişi Need for Speed ​​Payback’i alabilir. Payback, Las Vegas merkezli bir açık dünya ortamında geçiyor. Payback, farklı becerilere sahip üç oynanabilir karakter içeren hem çevrimiçi çok oyunculu hem de tek oyunculu bir hikaye moduna sahiptir. Yarışmak için 70’den fazla aracınız var. Payback kesinlikle serideki en ezici girişlerden biri olsa da şimdi ücretsiz olarak kontrol edebilirsiniz. Need for Speed ​​Payback oyunu incelemesinde ise oyuna verilen puanın 5/10 olduğunu görüyoruz.

PS5’e yükseltmeyi planlayanlar için PlayStation Plus yakında yeni bir avantaja sahip olacak. Sony kısa süre önce PS5 kullanıcılarına ücretsiz olarak PS4 oyunları kitaplığına erişim sağlayacak Plus Koleksiyonunu duyurdu. Plus Koleksiyonu’nda God of War, Bloodborne, Ratchet & Clank, Persona 5 ve diğer birçok popüler PS4 oyunu yer alacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here