Ana sayfa Haber POCO X3 NFC Türkiye’de satışa çıktı… İşte fiyatı

POCO X3 NFC Türkiye’de satışa çıktı… İşte fiyatı

Xiaomi imzalı POCO X3 NFC orta segment akıllı telefonu Türkiye'de satışa çıktı. İyi bir fiyat performans telefonu olan POCO X3 NFC'nin fiyatı da belli oldu. İşte detaylar...

0

Geçen ay Xiaomi‘nin tanıttığı POCO X3 NFC akıllı telefonu bugünden itibaren Türkiye’de satışa çıktı. Xiaomi’nin üst orta pazarı hedefleyen Poco X serisi akıllı telefonu olan POCO X3 NFC fiyat performans olarak ön plana çıkıyor.

İŞTE POCO X3 NFC TELEFONUN FİYATI

Poco X3 NFC’nin fiyatı, 6 GB RAM varyantı ve 64 GB dahili hafıza için yalnızca 2.999 TL iken; 8 GB RAM varyantı ve 128 GB dahili bellek ise yalnızca 3.199 TL etiketine sahip. Bu akıllı telefonu bugünden itibaren tüm teknoloji mağazaları ve online satış mağazalarından alabilirsiniz.

19 DAKİKADA ŞARJINIZ TAM DOLSUN

AKILLI TELEFONUN ÖZELLİKLERİ

Akıllı telefon kendini eksiksiz bir şekilde sunuyor ve hatta 120 Hz ekran ve Snapdragon 732G gibi modern ekipman özellikleri sunuyor.

Poco X3 NFC, 6 GB çalışma belleğine sahip bir Qualcomm Snapdragon 732G tarafından çalıştırılır. Ek olarak, microSD kart ile genişletilebilen 64 veya 128 GB dahili UFS depolamasını da seçebilirsiniz. Bu aynı zamanda ek depolama için exFAT desteği, ekran için HD ve HDR desteği, düşük gürültülü ses bağlantı noktası ve FM radyo olduğu için Xiaomi’nin yanlış yerlerde köşeleri kesmediğini gösteriyor. Ayrıca, bu noktada 120 Hz’lik yüksek ekran yenileme hızı bu fiyat sınıfında benzersizdir.

Dörtlü kamera sistemi, iyi fotoğraflar çekmenizi sağlayacak 64 MP’lik bir sensör sunar. Ancak, beklentilerimizin gerisinde kalıyorlar ve ayrıntı olarak genellikle biraz yetersiz kalıyorlar. Çok parlak ışıkta, ultra geniş açılı lens ayrıca bazı zayıflıklar göstererek bazı renk sapmaları oluşturur. Makro ve derinlik keskinliği merceğinin özellikleri kağıt üzerinde iyi görünse de, bahsetmeye değer herhangi bir ek değer sunmuyorlar.

Olumlu bir nokta, kamera API’sinin tam erişimidir, böylece hiçbir şey sizi alternatif uygulamaları veya modları kullanmaktan alıkoymamalıdır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here