Ana sayfa Haber PlayStation’ın yıl ortası fırsatları başladı

PlayStation’ın yıl ortası fırsatları başladı

Outriders, Persona 5 Royal ve daha pek çok oyunda büyük indirimler sunan PlayStation'ın "Yıl Ortası Fırsatları" promosyonu artık yayında.

0

Outriders, Persona 5 Royal ve daha pek çok oyunda büyük indirimler sunan PlayStation‘ın “Yıl Ortası Fırsatları” promosyonu artık yayında.

Nintendo, yakın zamanda E3’ü kutlamak için “Dijital Fırsatlar” promosyonunu düzenledi. Steam’in bu hafta yıllık “Yaz İndirimi”ni düzenlediğine işaret eden söylentiler vardı. Şimdi de, PlayStation oyuncuları büyük olasılıkla ne zaman büyük indirimler elde edebileceklerini merak ediyor. Neyse ki Sony, PlayStation Store’da bugün “Yıl Ortası Fırsatları” promosyonunu başlattı. Önemli oyunlarda dolu bir indirime yeni başlamış görünüyor.


İlginizi Çekebilir: PlayStation Now Haziran oyunları belli oldu


İŞTE PLAYSTATION’IN YIL ORTASI FIRSATLARI İNDİRİMİNDEKİ OYUNLAR

İndirim şu andan itibaren TSİ 8 Temmuz saat 10:59’a kadar devam edecek. Bir dizi yeni mücevherde indirimlerle birlikte geliyor. Listede oyuncuları 38,99 dolar geri alacak olan Outriders var. Ayrıca 26,99 dolara (veya Ultimate Edition için 44,99 dolara) indirimli Persona 5 Royal mevcut. Hatta 35,99 dolar olarak listelenen Crash Bandicoot 4: It’s About Time yer alıyor.

EA’nın yakın zamanda piyasaya sürdüğü Knockout City’de de standart versiyonu 14.99 dolar fiyat etiketine sahip. Ayrıca Deluxe Edition’ın 22.49 dolarlık fiyatıyla bir düşüş gördü. Bir aydan biraz daha uzun bir süre önce piyasaya sürülen oyun göz önüne alındığında, çok oyunculu yakartop aksiyonuna katılmak isteyen bazı yeni oyuncuların ilgisini çekeceği kesin. Madden NFL 22’ye hazırlanan oyuncular, daha düşük bir giriş ücreti karşılığında Madden NFL 21’i alabilirler. Spor oyunu 19.79 dolara düştü. EA’nın satışa eklemelerine devam eden FIFA 21 de 79,99 dolardan 23,99 dolara geriledi.

MORTAL KOMBAT OYUNU DA İNDİRİMDE

Diğer bazı önemli indirimlere gelince, bu yılki Hood: Outlaws ve Legends 23.99 dolara satın alınabilir. Mortal Kombat 11 ve sonraki Aftermath genişletmesi sırasıyla 14.99 dolar ve 15.99 dolara yer alıyor. Daha fazla Mortal Kombat 11 içeriği isteyenler, ilki 7,99 dolar ve ikincisi 5,99 dolar olan iki Kombat Paketini alabilirler. Her ikisine de sahip olmak, The Terminator, Rambo, Mileena, Shang Tsung, The Joker, Nightwolf ve Spawn gibi net oyuncu karakterleri olacaktır. İndirimli fiyatlarla sunulan diğer bazı DLC’ler, Fallout 4’ün 24,99 dolar olan Season Pass’idir. Ayrıca her biri 4,99 dolar olan Control’s Foundation ve AWE genişletmeleridir.

Bankayı bozmadan bir şeyler almak isteyenler, satışta 10 dolar fiyat noktasının altında çok sayıda oyun yer alıyor. Bu nedenle çok sayıda ucuz fırsat bulacaklar. Horizon Zero Dawn: Complete Edition sadece 9.99 dolardır. Oyun için yayınlanan tüm ek DLC’lerle birlikte gelirken Detroit: Become Human aynı fiyata mevcuttur. The Sims 4, Alien Isolation, Just Cause 3 XXL Edition ve Dead Rising 2, 5,99 dolara satın alın. Yakuza 3, 4 ve 5’in yeniden düzenlenmiş portları da 9,99 dolara çıktı.

Satışın kendisi kesinlikle herkes için bir şeyler içeriyor. Bir PlayStation konsolundan veya Sony’nin web sitesinden indirimleri görün. Oyuncuların ayrıca, Operation: Tango, Star Wars Squadrons ve Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown dahil olmak üzere Haziran ayı için ücretsiz PS Plus oyunlarını kullanmak için bir haftadan fazla süreleri var.

PlayStation’ın “Yıl Ortası Fırsatları” promosyonu 23 Haziran ile 8 Temmuz arasında sürecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here