Ana sayfa Makale | İnceleme PlayStation 5: DualSense’in kutu açılışı

PlayStation 5: DualSense’in kutu açılışı

DualSense Playstation 5 kutu açılışı

0

Bugün YouTuber Austin Evans’ın kutu açılışı videosu sayesinde PS5’in yeni DualSense kolunu en yakından inceleme fırsatı bulduk.

DualSense‘in bazı tanıdık PlayStation özelliklerine sahip olduğunu zaten biliyorduk. PS4’ün DualShock 4’ündeki gibi ortasında bir dokunmatik yüzey bulundurması gibi.

Evans, kolu bir PS5 ile kullanmadı bu yüzden DualSense’in yeni dokunsal geri bildirimi ve uyarlanabilir tetikleyicileri iş başında göremiyoruz. DualSense‘in kutusunda yalnızca PS5 ile uyumlu olduğunu belirtmesine rağmen Evans, kolu bir kabloyla bilgisayarına ve kablosuz olarak bir Google Pixel 5’e bağlamayı başardı. Microsoft’un yeni xCloud bulut oyun hizmetinde bir oyun bile oynayabildi.

Evans ayrıca DualSense’i sökerek kolun içindeki devreye bir göz attı ve 1.560mAh bir bataryaya sahip olduğunu ortaya çıkardı.

Ve özellikle harika bir ayrıntıda DualSense‘in arkasında, PlayStation’ın sembolleşmiş üçgen, kare, daire ve x düğmelerinin aslında küçük versiyonları olan küçük kabartmalar olduğunu keşfetti.

Genel olarak, DualSense,  DualShock 4 için oldukça iyi bir güncelleme gibi görünüyor. DualSense ve PlayStation 5 resmi olarak 12 Kasım’da satışa çıkıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here