Ana sayfa Haber Philips’in Yeni Spor Kulaklık Serisi 2021’in İlk Yarısında Tanıtılacak

Philips’in Yeni Spor Kulaklık Serisi 2021’in İlk Yarısında Tanıtılacak

Philips Sound, yılın ilk yarısında dört farklı kablosuz spor kulaklık piyasaya sürecek. Kulaklık pazarında önemli bir yere sahip olan Philips Sound; olağanüstü uyum, rahatlık, dayanıklılık, kusursuz ses, konfor, güvenlik ve hijyen özelliklerine odaklanarak ürettiği yeni spor serisiyle önde gelen spor kulaklık markalarından biri olmayı hedefliyor.

0

Philips Spor Kulaklıklar; açık havada spor yapmayı sevenler, sporu bir yaşam tarzı haline getirenler ve profesyonel sporcular için farklı modellere sahip. Philips’in kablosuz spor kulaklık serisi; uzun orman koşuları, sahil kenarında bisiklet turları, spor salonunda antrenmanlar, evde yoga seansları gibi farklı spor dallarında kullanıcılarına sağlık ve zindeliğe giden yolda eşlik etmek üzere özel olarak tasarlandı.

Kablosuz ve kolay kullanımlı Philips Spor Kulaklık Serisi; ses kalitesinin yanında ekstra konfor, toz ve tere dayanıklılık, ekstra güvenlik özellikleri, uzun pil ömrü, UV temizleme teknolojisi gibi özelliklerine kalp atış hızı ölçümü ve kemik iletimli ses teknolojisini de ekledi.

LED ışıklı A6606 model kulaklıklar; akşam saatlerinde dışarda spor yapmayı tercih edenleri güvende tutmak üzere özel olarak tasarlandı.

 Philips A7306 Spor TWS Kulak İçi Kulaklıklar

Siyah renk seçeneğiyle 2021’in 2. çeyreğinden itibaren raflarda olacak.

Serinin amiral gemisi Gerçek Kablosuz A7306 kulaklıklar, profesyonel sporculara üç farklı renkli kanat ucu ve çıkarılabilen kulak kancası seçeneğiyle ekstra konfor sağlıyor.

Kulaklığın kulakla optimum uyumlu olması pasif gürültü engellemenin mükemmel olmasını sağlarken, 9mm büyüklüğündeki sürücüler kulaklığın üst düzeyde ses kalitesi sunmasını ve tam şarjla altı saate kadar kesintisiz pil ömrü sağlıyor. Yalnızca 15 dakikada hızlı şarj edilebilen kulaklıklar şarj kutusu sayesinde ek olarak 18 saat süre daha kullanım olanağı sağlıyor.

Sporseverler, antrenman performanslarını mevcut popüler fitness uygulamalarının çoğuyla uyumlu olan kulaklığın yerleşik kalp atış hızı monitörü aracılığıyla da takip edebiliyor.

Kulaklıklar; su geçirmez, toz ve tere karşı dayanıklı A7306’in şarj kutusundaki UV ışığıyla temizleme teknolojisi sayesinde 20 saniyenin çok az üzerinde bir sürede  kendini temizleyebiliyor.

Kullanıcılar, tek tuşla farkındalık modunu aktifleştirerek dilediğinde dışarıdaki seslere de hakim olarak güvende kalabiliyor.

Philips A6606 Model Spor, Kemik İletimli Kulaklıklar

A6606 model kablosuz kulaklıklar; geleneksel ‘sürücü’ tabanlı kulaklıklardan farklı olarak, kullanıcısının elmacık kemikleri aracılığıyla kulağa ses titreşimlerini ileten ‘Kemik İletimi Teknolojisi’ni’ kullanıyor. Kullanıcı, bu teknoloji sayesinde, dış seslere de hakim olarak ve  yüksek kalitede müzik keyfi deneyimliyor.

Philips A4216 Model Spor, Kablosuz Kulak Üstü Kulaklıklar

Philips A4216 model kablosuz, pasif gürültü engelleme özelliğine sahip kulak üstü kulaklıklar; derin bas üretimiyle ayrıntılı ses kalitesi sağlayan büyük 40 mm’lik sürücülere sahip.

Tüm spor aktiviteleri ve zorlu dış mekan antrenmanları için özel olarak üretilen kulaklıklarda; çıkarılıp yıkanabilen kumaş kılıflar bulunuyor. Ekstra hafif olması ve kulakları serin tutmasıyla yüksek yoğunluklu antrenmanlar için birebir olan kulaklıklar, kullanıcısına ekstra konfor sağlıyor.

25 saatlik çalma süresi ve hızlı şarj özelliği sayesinde en uzun antrenmanlarda bile rahatça kullanılabiliyor.

Philips A3206 Model Spor, Kablosuz Kulak İçi Kulaklıklar

Siyah renk seçeneğiyle 2021’in 2. çeyreğinden itibaren raflarda olacak. Philips A3206 kablosuz kulaklıklar; uzun koşular, doğa yürüyüşleri ve spor salonlarında yapılan antrenman boyunca ekstra konfor, performans ve güvenlik için özel olarak üretildi. Ultra hafif, suya dayanıklı kulak içi kulaklıklar; Google ve Siri uygulamalarıyla uyumlu ve 10 saatlik kesintisiz çalma süresine sahip.

Üç farklı değiştirilebilen, rahat kanat ucu ve kulak kancası seçeneği, ekstra Kevlar malzeme güçlendirmesi, ışık yansıtıcı kablolarıyla karanlıkta da güvenli kullanım sağlıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here