Ana Sayfa / Philips 55PUS8804
Philips 55PUS8804
technotoday Yazar: technotoday
28 Mayıs 2020
Kategori: İnceleme
0 0
Philips 55PUS8804
0
Paylaşım
Facebook ile PaylaşTwitter ile Paylaş
Televizyon piyasasında artık 4K çözünürlük standart haline gelirken, yeni bir ürün alırken 4K ekran özelliği değil diğer özellikler de artık ön plana çıkıyor. Aldığı ekrandan üst düzey bir görüntü bekleyenler için 4K çözünürlük yeterli olmazken, tıpkı telefon kameralarının megapiksel sayılarında olduğu gibi arka planda yatan teknoloji de büyük öneme sahip. Philips’in 55PUS8804 modeli 55 inç 4K çözünürlükteki ekranı yanı sıra üst düzey özellikleri ile göz kamaştırıcı bir performans sergilemeyi başarıyor.
Televizyon seçiminde kullanılan HDR standardı, panelin kalitesi ve bu panelde gösterilecek görüntüyü güçlendiren görüntü motoru ile görüntü geliştirme kısmındaki dinamiklerin tamamı bir bütün olarak değerlendirilmeli. Tüm bunların yanı sıra ekran boyutu ve çevresel özellikler de büyük öneme sahip. Günümüzde 70 inçe kadar ekranlar sunulabilirken 55 inç gibi geniş görüntü sunabilir bir ekran arıyorsanız Philips’in 55PUS8804 modeli size fazlasıyla yeterli gelecektir.
55 inç büyüklüğündeki ekran çerçeveleri çok ince tasarlanırken, ekran altındaki stantlar ile oldukça şık. Ekranın hemen altında yer alan bölümde ise günümüzün en ünlü ses mühendisleri arasında yer alan Bowers & Wilkins iş birliği ile kullanılan özel tasarım hoparlörler yer alıyor.
Televizyonun arka kısmında da entegre sub-woofer ve tweetar’lar yer alırken, bunlarla birlikte ses konusunda büyük bir iş çıkarıyor. Televizyonun hoparlörleri tüm bu özelliklerle birlikte 45W ses çıkış gücüne sahip. Tüm bunların yanı sıra 5 bant ekolayzr, Clear Dialogue, Dolby Atmos, Dolby bas güçlendirme ve 5 bant ekolayzır yer alıyor.