Ana sayfa Haber NetCore Bilişim’de Önemli Atama!

NetCore Bilişim’de Önemli Atama!

Türkiye ve bölgesinde başarılı projelere imza atan, sistem entegrasyonu ve yeni nesil teknolojiler alanında işletmelere tasarım, kurulum ve danışmanlık ile birlikte outsourcing, bakım-onarım hizmetleri sunan NetCore Bilişim kadrosunu güçlendirerek yatırımlarına devam edeceğini duyurdu.

0

NetCore Yönetim Kurulu Başkanı Şadi Dincel, sektörün çok iyi tanıdığı, entegrasyon ve dağıtım kanalında ileri düzeyde deneyimlere sahip Hakkı Eren’in şirketin yeni genel müdürü olarak çalışmalara başladığını duyurdu.

Hakkı Eren Kimdir?

University of Sussex, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü mezunu olan Hakkı Eren, çalışma hayatına finans sektöründe başlamış, birçok bankada farklı departmanlarında çalışmış, CIO olarak görev yapmıştır.  Birçok finans kuruluşunda yönetim kurulu üyeliği görevinde bulunmuştur. Türkiye’nin en büyük sistem entegratörlerinden birinde uzun yıllar CEO olarak görev yaptıktan sonra Avnet Technology Solutions Türkiye Genel Müdürlüğü görevini yürütmüştür. Hakkı Eren, Şubat 2017 – 2019yılları arasında Türkiye’de ve bölgesinde önemli büyüme oranlarına imza atan Tech Data Bilgisayar Sistemleri A.Ş Genel Müdürü olarak görevini sürdürmüştür.

NetCore Bilişim Hakkı Eren’in yönetiminde sistem entegrasyonu hizmetlerini yaygınlaştırmayı ve çeşitlendirmeyi hedefliyorlar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here