Ana sayfa Haber Meizu 18 ve 18 Pro görünümü açıklandı

Meizu 18 ve 18 Pro görünümü açıklandı

Meizu dün 2021 bahar yeni ürün lansman haftasını resmen duyurarak Flyme 9 konferansını 2 Mart'ta ve Meizu 18 ve 18 Pro konferansını 3 Mart'ta gerçekleştireceğini belirtti.

0

Meizu 18 serisi 3 Mart’ta gelecek ve iki telefon görmeyi bekliyoruz: Meizu 18 ve Meizu 18 Pro. Her iki cihaz da şirket tarafından Weibo profilinde satıldı. Benzer görünümler ve ortada selfie kamera ile delikli bir ekran ortaya çıktı.

Meizu cep telefonu bu sabah Meizu 18 serisinin ortaya çıkışını resmen duyurdu. Yeni cep telefonunun hala önceki neslin tarzını sürdürdüğü görülebiliyor ancak ortada hiperboloid ekran ve ön kamera deliği kullanıyor ancak eğrilik büyük değil.

Lenovo oyun telefonu Legion Pro 2 yakında çıkıyor

AKILLI TELEFONLA İLGİLİ BAZI DETAYLAR

Her iki cihazın da ön tarafında 2.5D kavisli kenarları olacak, hem sağ tarafta ses ayarlayıcı ve güç tuşu hem de nispeten ince olacak. Meizu, vanilyalı telefonu Pro kardeşinden daha küçük yapma geleneğini koruyacak ve bu da kullanıcılara ekran diyagonal, pil kapasitesi ve elbette nihai fiyat arasında bir seçim yapma imkanı sunuyor.

Ek olarak, orta çerçeve metalden yapılmıştır ve ekranda Flyme 9’un yeni bir teması olan, muhtemelen ekranın altında parmak izi tanımanın bir animasyonu olan bir halka da görüntülenir.

Poster, Meizu 18 Pro’nun yüksek performansa odaklanırken, Meizu 18’in ince ve hafif bir gövdeye odaklandığı anlamına gelen “sola hafif, aşırı sağa” kelimelerini gösteriyor.

MEIZU 18 VE 18 PRO BEKLENEN ÖZELLİKLERİ

En son haberler, Meizu 18 modelinin Snapdragon 870 işlemci ile donatılmış, 8GB bellek + 256GB depolama ve arka 64MP + 12MP + 5MP üçlü kamera sağlayan M181Q olduğunu ortaya koyuyor.

Meizu 18 Pro, Snapdragon 888 SoC, LPDDR5 bellek ve UFS 3.1 flash bellek ile donatılmış nispeten daha güçlüdür. Ayrıca bu resmi resim Meizu 18 serisinin arka tasarımını da vermiyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here