Ana sayfa Haber Mario Golf Super Rush ve Fall Guys Nintendo Switch’e geliyor

Mario Golf Super Rush ve Fall Guys Nintendo Switch’e geliyor

Mario'nun en son spor macerası Zelda ve Splatoon haberleriyle birlikte Nintendo Direct'te duyuruldu. Ayrıca Fall Guys da yaz aylarında Nintendo Switch'e geliyor.

0

Çarşamba günü Nintendo Switch oyunlarının önümüzdeki altı ayını özetlendi ve Mario Golf Super Rush ve Fall Guys oyunlarının geleceği duyuruldu. Japon oyun devinin ilk büyük açıklaması yeni bir Mario oyunu: Mario Golf Super Rush. Nintendo, oyunun 25 Haziran’da Nintendo Switch’e çıkacağını duyurduğu için çok da uzak değil.

Epic Games, AB antitröst şikayetiyle Apple mücadelesini hızlandırıyor

İŞTE MARIO GOLF SUPER RUSH İLE İLGİLİ BİLGİLER

Şirketin önümüzdeki altı aylık Switch oyunlarını duyurduğu bir açılış konuşması olan Nintendo Direct’te gösterilen bir fragman, Joy-Con’un hareket kontrollerinin kulübünüzü sallamak için nasıl kullanılabileceğini ve bazı modları gösterdi. Sizin ve diğer üç oyuncunun aynı sahada ilk önce golf topunuzu batırmak için yarıştığı çok oyunculu bir Speed ​​Golf modu var. Ayrıca Mii’nizin çaylaktan golf profesyoneline yükseldiği bir Hikaye Modu var.

Bu, Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları’nda 2018’in Tennis Aces ve 2019’un Mario & Sonic’inin ardından, Switch on the Switch için en son spor macerası. Ayrıca Mario, NES Open Tournament Golf (1987) ve N64’s Mario Golf ( 1999).

The Legend of Zelda: Skyward Sword, Splatoon 3’ün Switch remaster’ı ve Xenoblade Chronicles 2’nin Pyra ve Mytrha’sının Super Smash Bros. Ultimate’a dahil edilmesi de dahil olmak üzere Çarşamba günü Nintendo Direct’te yapılan birçok duyurudan biri.

Fall Guys da Nintendo Switch’e geliyor

Mediatonic’in geçen yılki komik, renkli hiti Fall Guys: Ultimate Knockout, bu yaz Nintendo Switch için piyasaya sürülüyor. Haber bugün özel bir Nintendo Direct sırasında duyuruldu.

Fall Guys, oyuncuların devasa eleme tarzı parti oyunlarında yarıştığı bir battle royale oyunudur. Her maç sadece birkaç dakika sürer ve oyuncular maçların oynanmasını izlemeyi seçebilirler. Geliştirici, karışıma ortaçağ temalı oyunları ekleyen 2. sezonu geçen sonbaharda yayınladı.

Ağustos sürümünün ardından o ay Steam’de 7 milyondan fazla indirme ile anında bir başarıydı. Ayrıca tüm zamanların en çok indirilen PlayStation Plus oyunu oldu. O ay Twitch’teki en büyük oyun olamadı, ancak yine de Animal Crossing’i geride bırakarak en çok izlenen ikinci oyun oldu.

Fall Guys şu anda PC ve PlayStation 4’te mevcut. Oyun aynı zamanda mobil cihazlara da taşınıyor, ancak yalnızca Çin’de.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here