Ana sayfa Haber iPhone 13 mini Fotoğrafları Sızdı

iPhone 13 mini Fotoğrafları Sızdı

0

iPhone 13 mini modelinin sızıntıları şimdiden gelmeye başladı. Sızan fotoğraf sayesinde iddialara göre gelecek olan iPhone 13’ün mini modelinden neler bekleyeceğimizi tahmin edebiliriz.

Geçtiğimiz günlerde 2021 modellerinin ilklerini tanıtan Apple, şimdi de gelecek modellerinin sızıntılarıyla gündemde. Bu tanıtımda şirket, Apple TV 4K, iMac, iPad Pro 2021 gibi yeni modellerini tanışmıştı. Yeni telefon modelinin sızıntıları ise şimdiden başladı.

Tüm LA Noire ve Max Payne 3 DLC’si artık PC’de ücretsiz

Yeni iPhone modelleri sızmaya başladı

2021 yılının sonbahar aylarında gelmesi beklenen yeni iPhone modelinin fotoğrafı yanlışlıkla sızdı. Fotoğrafını Weibo adlı sitede gördüğümüz telefonu GizChina fark edip paylaştı. Paylaştığı bilgilere göre, bu model iPhone mini modellerinin sonuncusu olma ihtimali var. Sızan görüntüde ise sadece iddia edilen modelin arka kısmını görebiliyoruz. Yine de bize beklentilerimiz için bir fikir verebilir.

iPhone 13 mini sızan fotoğrafı
iPhone 13 mini sızan fotoğrafı

Görüntüde, iPhone 12’den farklı olarak ufak değişiklikler göze çarpıyor. Kamera yerleştirme şekilleri farklı görünüyor. Yeni modelde kameralar çapraz yerleşmiş. iPhone 12 mini’de bildiğiniz gibi kameralar üst üste şekilde duruyordu. Bunun dışında ise göze batan pek bir farklılık yok gibi duruyor.

Fotoğraftaki mavi renk ise yine aşina olduğumuz ve kullanıcıların sevdiği bir renk seçimi. Ama tahminlerimize göre, iPhone 12 mini’de olduğu gibi bu modelde de farklı renk seçenekleri olacak.

Gelecek olan iPhone 13 modelleri

Sızıntılara ve raporlara göre, bu yıl yeni modellerden mini dışında bir ıPhone 13, 13 Pro ve Pro Max model bekleyebiliriz. Raporlar ayrıca akıllı telefonların alıştığımız çentiği, yuvarlak kenarlı kutu tasarımını koruyacağını söylüyor. Bu yeni iPhone akıllı telefon modellerine de muhtemelen Apple A15 Bionic yonga seti güç verecek. Fakat şuan sadece sızıntılar ve tahminlere dayalı konuşabiliyoruz. Önümüzdeki günlerde gelecek yeni haberleri ve açıklamaları beklemekten başka çaremiz şimdilik yok.

Apple AirTag Tanıtıldı!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here