Ana sayfa Haber Huawei Nova 8 serisi Kasım’da geliyor

Huawei Nova 8 serisi Kasım’da geliyor

Huawei'nin yeni telefon modeli olan Huawei Nova 8'in Kasım ayında piyasaya sürüleceği iddia edildi.

0

Resmi açıklamaya göre Huawei, üst düzey Huawei Mate 40 serisi yıllık amiral gemilerini 22 Ekim’de piyasaya sürecek. Aynı zamanda yeni Huawei Nova 8 akıllı telefonun da aynı sahnede yer alacağına dair haberler var. Ancak bunun mümkün olduğundan emin değiliz. Dahası, yakın zamanda bir Weibo blog yazarı, yeni serinin başlangıçta Kasım ayında piyasaya sürülmesinin planlandığını açıkladı.

Kaynak, Huawei’in yeni telefon serisinin birkaç modele sahip olacağını iddia ediyor. Bu yeni akıllı telefonun serileri olarak Huawei Nova 8 ve Huawei Nova 8 Pro’yu içereceği belirtiliyor. Bu telefonların kod adı Jessica ve JessicaH’dir.

MICROSOFT SURFACE BOOK SAHİBİNİ MERMİDEN KURTARDI

TELEFONUN BAZI ÖZELLİKLERİ

Huawei’in Nova serisindeki ilk 120 Hz yenileme hızı yüksek ekranlı akıllı telefonları olacak. Önceki nesil telefonda çift delikli hiperboloid ekran çözümü devam edecek. Ön çift kamera çentiği ekranın sol üst köşesinde yer alıyor ve bu da Huawei P40 serisinin konumu ile tutarlı.

HUAWEI NOVA 8 SERİSİ HAKKINDA NELER BİLİYORUZ?

Daha önce ortaya çıkan haberlere göre, bu yeni telefon serisi, OLED delik delme tam ekran tasarımına devam edecek. En azından son iki modelin ekran yenileme hızı 60Hz’den 120Hz’e yükseltilecektir.

Elbette ekrana ek olarak, bu akıllı telefonun konfigürasyonu, özellikle de yonga seçimi konusunda daha fazla kullanıcı endişeli. Bu bakımdan geçmiş uygulamalara göre makine Kirin 9000 serisi işlemcilerle gelebilir. Ancak bilinen nedenlerden dolayı, bu yılki Kirin 9000 yongalarının Mate 40 serisi için yetersiz kalması muhtemeldir. Bu nedenle diğer modelleri stoklamanın zor olması bekleniyor. Bu nedenle, bazı medya kuruluşları Nova 8 serisinin önceki nesil amiral gemisi yongası Kirin 990’ı kullanmaya zorlanacağına inanıyor. Sürpriz olmazsa, makine Kasım ayında sizinle buluşacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here