Ana sayfa Haber Microsoft Surface Book sahibinin hayatını kurtardı

Microsoft Surface Book sahibinin hayatını kurtardı

Bir Microsoft Surface Book kullanıcısı, rastgele atılan bir kurşunun dönüştürülebilir dizüstü bilgisayarına gelmesi sonucu hayatının kurtulduğunu yazdı. Surface Book bu olaydan sağ çıkamazken, magnezyum alaşımlı kasası yüksek yapı kalitesi vaadini kanıtlamış oldu.

0

Microsoft Surface Book, tüketiciler için çekici bir seçenek haline getiren çeşitli yararlı işlevlere sahiptir. Ancak ürün için listelenen özelliklerin hiçbirinde ‘bir mermiden hayat kurtarmak’ yer almamaktadır. Yine de, yakın zamanda bir Surface Book sahibinin, dizüstü bilgisayarın hayatlarını kurtardığını belirterek başlarına gelen olayı twitter üzerinden anlattı.

İLGİNÇ OLAY TWİTTER’DAN ANLATILDI

@itsExtreme_ (Aaron) adlı bir Twitter kullanıcısı, aşağı katındaki komşusunun serseri kurşun attığını ancak Microsoft Surface Book dizüstü bilgisayarının hayatını kurtardığını bildirdi. Aaron olaydan sonra Surface Book’un bir görüntüsünü paylaştı. Paylaşılan görüntüde dönüştürülebilir dizüstü bilgisayarı, isabet eden merminin ekrana ve mousepad’e nüfuz etmesiyle aşınmış ve kullanılamaz hale gelmişti.

SAMSUNG VE XIAOMI, APPLE’LA DALGA GEÇİYOR

MICROSOFT DESTEK EKİBİNE ULAŞTI

Doğal olarak cihaz artık çalışmıyor. Bununla birlikte, @itsExtreme_, dizüstü bilgisayarının servise götürülmesi veya değiştirilmesi olasılığı konusunda Microsoft desteğine ulaştı. Orijinal tweet’in Twitter’da gördüğü ilgi düşünüldüğünde, Microsoft’un nasıl yanıt verdiğini görmek ilginç olacak.

MACBOOK PRO HAYRANLARI BU KALİTEYİ BEĞENECEK Mİ?

Microsoft Surface Book (ve aslında Surface serisinin geri kalanı), sıkı bir menteşe mekanizması ve magnezyum alaşımlı bir şasi ile yüksek yapı kalitesiyle önemli övgü aldı. Dönüştürülebilir dizüstü bilgisayarı kesinlikle mermileri durdurmak için tasarlanmamış olsa da, Microsoft’un kusursuz yapı kalitesi açıkça sergileniyor. Mermi direncinin MacBook Pro hayranlarını sallamaya yetip yetmeyeceğinden emin değiliz.

Surface Book, Microsoft’un Apple’ın MacBook Pro’yla rekabet etmek için tasarlanmış üst düzey dizüstü bilgisayar serisinin bir parçasıdır. Surface Book’un ilk yinelemesi 2015’te yayınlandı. Microsoft, o zamandan beri hattı desteklemeye devam ediyor. Microsoft Surface Book 3, serinin en son girişi… Bu bilgisayar 2020’nin başlarında piyasaya sürüldü. Surface Book 3, geleneksel bir dizüstü bilgisayar veya tablet olarak kullanılabilen çok yönlü bir makinedir. Bu da onu iş, tasarım ve eğlence için verimli hale getirir.

MICROSOFT SURFACE BOOK BİLGİYARAININ BAZI ÖZELLİKLERİ

Bu dizüstü bilgisayarın özelliklerini 10. Nesil i5 / i7 Intel Core İşlemci ile güçlendirdi. 1660 Ti Nvidia GeForce grafikleri ve 32 GB’a kadar RAM ile birleştirildiğinde ve Surface Book 3, tüketiciler için çekici bir hazır makine sağlıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here