Ana sayfa Donanım Güncel HUAWEI MateBook 13 R7 Türkiye’de Ön Satışta 

HUAWEI MateBook 13 R7 Türkiye’de Ön Satışta 

HUAWEI Türkiye, FullView ekran, Multi Screen Collaboration (Çoklu Ekran Kullanımı) özelliği ile öne çıkan ultra hafif HUAWEI MateBook 13 R7’yi Türkiye’de ön satışa sundu.  

0

HUAWEI, yenilenen MateBook 13’ü kullanıcılar ile buluşturuyor. Yenilenen teknolojisiyle akılcı bir diz üstü bilgisayar deneyimi sunuyor. MateBook 13 R7, hafif donanımı, FullView ekran özellikleri, güçlü performansı ve sağlam donanımıyla kullanıcıları ile buluşuyor. Multi-Screen Collaboration desteği de dahil olmak üzere bir dizi yeni özellik ile daha da güçleniyor. Böylece, MateBook 13 R7, oyun ve iş ihtiyaçlarına kadar, birçok ihtiyacı sorunsuz bir şekilde karşılıyor. 

 

Daha kolay ve akıllı bağlantı 

HUAWEI MateBook 13 R7, yenilenen HUAWEI Share özellikleriyle bağlantı özelliklerini de güncelledi. Bu yeni özelliklerle, HUAWEI MateBook ve akıllı telefonlarla daha kolay iletişim kuran arayüze sahip. Ayrıca, sürükle bırak özelliğiyle beraber, akıllı telefona kaydedilmiş içeriği doğrudan dizüstü bilgisayarda görüntülemeyi de sağlıyor. Multi-Screen Collaboration dizüstü bilgisayara bağlı çevre birimlerinin, akıllı telefonlarda gezinti için de kullanılıyor. Ayrıca, cihazlar arası geçiş yapmaksızın, mobil uygulamalara sorunsuz erişim sağlıyor. 

MateBook 13 R7, soldaki güç ve veri aktarımını, sağdaki ise veri aktarımı ile Display Port bağlantısı destekleyen iki adet USB-C bağlantı noktasına sahip. Bunun yanında bir de 3,5 mm ses jakı barındırıyor. 

 


Göz atmak isteyebilirsiniz; Huawei P50 Görüntüsü Sızdı


 

HUAWEI FullView ile gerçekçi ekran deneyimi  

HUAWEI, yenilikçi FullView ekran teknolojisini ultra ince çerçeve tasarımıyla entegre etti. Bu sayede akıllı telefon teknolojisindeki tecrübe ve uzmanlığını bu kategoriye de yansıttı. MateBook 13 R7, yüzde 88’lik ekran/gövde oranına sahip. Parlama önleyici ve 3:2 IPS paneliyle de dikkat çekiyor. Ayrıca dizüstü bilgisayar, 2160 x 1440 çözünürlük ve 178 dereceye kadar gövde açıklığı sunuyor. 

 

Güç dengeli performans   

HUAWEI MateBook 13 R7, güç ve performans dengesini en iyi şekilde sunan AMD Ryzen 7 3700U işlemciden gücünü alıyor. Ayrıca, HUAWEI Shark Fin Fan 2.0, gelişmiş soğutma sisteminin yeni sürümünü de içeriyor. Bu sayede cihazın soğutma ve güç verimliliği artırılıyor.  

16 GB çift kanallı DDR4 belleğe sahip. Böylece, HUAWEI MateBook 13 R7, yüksek hızlı PCIe arabirimi ile de önemli bir hız avantajına imza atıyor. 512 GB SSD ise ek depolama alanı ihtiyacı olmadan bilgisayarın kullanılabilmesini sağlıyor. 

 

Her boyutta üstün pil ömrü 

HUAWEI MateBook 13 R7, 357,8 × 229,9 × 16,9 mm boyutlara sahip. 41,7 WH güçlü piliyle, 11,6 saate kadar kesintisiz 1080p video izlemek de mümkün. HUAWEI MateBook 13 R7, bilgisayarı 15 dakikada yüzde 2,3 saat ofis kullanımı sunuyor. Ayrıca, 65W USB-C şarj cihazı ile geliyor. Cihaz aynı zamanda ısı dengesini korumak amacıyla aşırı ısınma korumasına sahip. 

 

Sağlık ve güvenlik bir arada 

HUAWEI MateBook 13 R7’nin güç düğmesi diğer tüm HUAWEI dizüstü bilgisayarlarda olduğu gibi yerleşik bir parmak izi okuyucusuna sahip. Böylece kullanıcılar tek bir dokunuşla açıp güvenli bir şekilde oturum açabilirler. Ayrıca, şifre ezberleme derdinden kurtulabilirsiniz.

Klavyede gizli, gömme kamera ile kullanıcı bir kez basarak kamerayı ortaya çıkarabilir. Olası uzaktan erişim ve güvenlik ihlallerini önlemek için tekrar kamerayı kapatmak yeterli. Kötü niyetli bir kişi bilgisayara sızsa bile fiziksel olarak gizlenmiş kameradan hiçbir görüntü alamaz. 

HUAWEI MateBook 13 R7’nin sınırsız dünyasında daha uzun süre zaman geçirilmesini sağlayan TÜV Rheinland sertifikalı ekrana sahip. Böylece, kullanıcıların izleme keyfini ve uzun vadeli görsel sağlığını koruyor. Ayrıca, gözü rahatsız eden mavi ışığı önemli ölçüde azaltıyor. 

HUAWEI MateBook 13 R7, Radeon RX Vega 10 Graphics barındıran AMD Ryzen 7 3700U işlemciliye sahip. HUAWEI Online Mağaza üzerinden ön satışa sunuluyor.  8.499TL fiyatı ve vade farksız dört taksit imkanı sunuyor. Ayrıca ürün için 50 TL ön ödeme karşılığında, 150 TL daha indirim sağlıyor. MateBook 13 R7 satın alan kullanıcılar ayrıca 1.399 TL değerindeki HUAWEI Display 23.8 monitör ile 349 TL değerindeki HUAWEI MateDock 2’ye de sahip oluyor.  

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here