Ana sayfa Haber Gran Turismo 7 2021’in ilk yarısında çıkacak

Gran Turismo 7 2021’in ilk yarısında çıkacak

YouTube'daki resmi bir PlayStation reklamına göre, Gran Turismo 7 için 2021'in başlarında bir lansman tarihinin onaylandığı anlaşılıyor.

0

Polyphony Digital, Gran Turismo 7 oyununun 2021’in ilk yarısında piyasaya çıkacağını bir reklamda doğruladı. Bu nedenle gişe rekorları kıran özel PlayStation 5 yarış oyunu birkaç ay içinde teslim edilecek. Ek olarak, Insomniac Games, Ratchet & Clank: Rift Apart’ın PS4’te değil yalnızca yeni nesil konsolda kullanılabileceğini doğruladı.

Gran Turismo 7 birkaç ay önce duyurulmuştu ancak resmi PlayStation web sitesi hala çıkış tarihi vermiyor. Aşağıdaki videoda görülebilen bir reklam, görünüşe göre oyunun 2021’in ilk yarısında çıkması gerektiğini onaylıyor.

Far Cry 6 ve Rainbow Six: Quarantine ertelendi

GRAN TURISMO 7 İLE GERÇEKÇİ OYUN DENEYİMİ

Popüler yarış oyunu serisinin en son versiyonu, sürüş davranışının olağan gerçekçi simülasyonunu da vaat ediyor. Ancak PlayStation 5’in performansı sayesinde grafikler, ışın izleme desteği, HDR ekran ve 4K çözünürlük dahil olmak üzere öncekilerden önemli ölçüde daha iyi olacağı düşünülüyor. saniyede 60 kare hızında olması da gerçekçi bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlayacak.

DualSense denetleyicisi, uyarlanabilir tetik aracılığıyla farklı otomobillerdeki farklı gaz ve fren pedallarına karşı dayanıklılığı simüle ederken, SSD özellikle kısa yükleme süreleri sağlıyor. Dokunsal geribildirim ve Tempest 3D ses teknolojisi de oyun deneyimini iyileştirmeyi amaçlamaktadır.

Insomniac Games, aşağıdaki tweet’te Ratchet & Clank: Rift Apart hakkında başka bir bilgiyi de doğruladı. Sonuç olarak, oyun beklendiği gibi yalnızca PlayStation 5’te görünecek. Örneğin Horizon: Forbidden West’in aksine, oyun PlayStation 4 için ek olarak geliştirilmeyecek. Bunun nedenlerinden biri, yeni nesil konsolun hızlı SSD’sinin, farklı oyun dünyaları arasında hızlı atlamalar için kaçınılmaz olarak gerekli olmasıdır.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here