Ana sayfa Haber Doom Eternal, Nintendo Switch’e geliyor

Doom Eternal, Nintendo Switch’e geliyor

Bethesda nihayet Nintendo Switch için Doom Eternal'ın çıkış tarihini açıkladı.

0

Yılın en iyi birinci şahıs nişancı oyunlarından biri olarak takdir edilen DOOM Eternal, sonunda Nintendo Switch’e geliyor. DOOM Eternal, 8 Aralık’ta Nintendo eShop’undan indirilebilecek. Oyunun Switch sürümü, DOOM (2016), Wolfenstein II: The New Colossus ve Wolfenstein: Youngblood gibi önceki Switch bağlantı noktaları ile tanınan stüdyo olan Panic Button ile ortaklaşa id Software tarafından geliştirildi.

Oyuncular, tek oyunculu seferin tamamını oynayabilecek ve ayrıca 2’ye 1 çevrimiçi çok oyunculu mod olan Battlemode’da cesaretlerini test edebilecekler. Tam donanımlı bir DOOM Slayer, en iyi beş ölüm maçında iki oyuncu tarafından kontrol edilen iblisle mücadele ediyor.

PS Plus Aralık 2020 Ücretsiz PS5 ve PS4 Oyunları Açıklandı

Bethesda, çıkış tarihini yeni bir fragmanla açıkladı ve bu da oyunculara hibrit konsolda çalışan oyunun oynanış görüntülerine ilk bakışlarını veriyor. Switch portu tek oyunculu ve Battlemode çok oyunculu özelliğe sahip olacak. Ancak The Ancient Gods Part One DLC yalnızca daha sonraki bir tarihte mevcut olacak.

Doom Eternal’in fragmanını aşağıda izleyin.

Doom Eternal ilk olarak 20 Mart’ta PlayStation 4, Xbox One, Google Stadia ve PC için piyasaya sürüldü. Oyunun Xbox Series X | S ve PlayStation 5 için yeni nesil sürümü şu anda çalışılıyor. Ancak çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

Doom Eternal’ın yeni nesil sürümü, mevcut nesil konsollarda oyuna sahip olan oyuncular için ücretsiz bir yükseltme olacak. Bununla birlikte, mevcut nesil konsollarda oyunun fiziksel kopyalarına sahip olan kullanıcıların, Xbox Series S ve PS5 Digital Edition gibi yalnızca dijital olan yeni nesil bir sistem satın almaları durumunda yükseltme yapamayacaklarına dikkat edilmelidir.

Diğer Bethesda haberlerinde Microsoft, geçtiğimiz günlerde, şirketi satın alma planlarına rağmen geliştiricinin gelecekte rakip konsollarda oyun yayınlamasını durdurma niyetinde olmadığını söyledi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here