Ana sayfa Donanım General Mobile, GMPods 2 Pro Kulaklığını Tanıttı: İşte Fiyatı

General Mobile, GMPods 2 Pro Kulaklığını Tanıttı: İşte Fiyatı

0

General Mobile, yeni telefonu GM 21 Pro’nun yanında bir de GMPods 2 Pro kablosuz kulaklığını tanıttı. Uygun fiyatlı kulaklık arıyorsanız bu kulaklığa göz atmak isteyebilirsiniz. İşte cihazın detayları!

Marka bu kulaklıklara, hafif ve ergonomik olmasıyla dikkat çekiyor. Kulaklıklar, hibrit sürücü sistemine sahip olarak geliyor. Güçlendirilmiş performansı ile AAC HD ses kodeği mevcut. Bu sayede türü fark etmeksizin, dinlediğiniz müziğin bas ve tiz derinliğini yakalayıp konser deneyimi seviyesinde bir performans vadediyor.

General Mobile GMPods 2 Pro
General Mobile GMPods 2 Pro

İlginizi Çekebilir: Xiaomi, Mi FlipBuds Pro Kulaklık Detaylarını Paylaştı


General Mobile GMPods 2 Pro özellikleri

Kulaklıklarda bir de gürültü engelleme özelliği mevcut. Dörtlü mikrofona sahip kulaklık, gürültü yalıtımı özelliğiyle geliyor. Böylece dış seslerin yoğun olduğu ortamlarda ise sizin sesinizi temiz bir şekilde algılayıp, dış gürültüleri engelliyor.

Ayrıca kulaklık, dokunmatik kontrollere sahip. Müzik kontrolü, sesli asistan, aramalar ve daha fazlası için kulaklıkların üzerinde bulunan dokunmatik kontrolleri kullanabilirsiniz. Böylece kulaklık, akıllı bir deneyim sunuyor.

Şarj kısmında ise, şirketin iddiasına göre tek şarjla 3.5 saate kadar kesintisiz müzik dinlemeye yetiyor. Ayrıca 600 mAh kapasiteli bir şarj kutusuna sahip kulaklıklar, 17.5 saat ilavesiyle toplamda 21 saate kadar tüm gün kullanım vadediyor.

Şirket, Bluetooth 5.0 bağlantı desteği ile bağlantı konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızı iddia ediyor. Ek olarak kesintisiz bağlantı deneyimi vadeden kulaklıklar, kutudan çıktığı andan itibaren kullanıma hazır olarak geliyor.

GMPods 2 Pro fiyatı

Kulaklıklar oldukça iddialı duruyor. Şirket, HiFi müzik deneyimi de vadediyor. Yeni bir kulaklık arıyorsanız belki de iyi bir alternatif olarak değerlendirebilirsiniz. Ayrıca kulaklık, beyaz renk ile geliyor ve AirPods’a benzeyen bir tasarımı olduğunu söyleyebiliriz.

Fiyatına geldiğimizde ise, 299 TL’lik bir ücreti mevcut. Bu fiyattan General Mobile’ın internet sitesinden ön sipariş verebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here