Ana sayfa Haber Fortnite 6. sezon fragmanı yayınlandı

Fortnite 6. sezon fragmanı yayınlandı

Fortnite'ın 6. sezon fragmanı Russo kardeşler tarafından yönetildi. Kısa, animasyonlu bir aksiyon filmi...

0

Fortnite son sezonunun başlangıcı, oyunun ilk anlatı odaklı tek oyunculu deneyimiyle birlikte 6. sezon hikayesini kuran üç dakikalık bir fragman ile başladı. Kısa, animasyonlu bir aksiyon filmi gibiydi – bu mantıklı, çünkü en iyi Avengers filmlerinde yaptıkları çalışmalarla tanınan ikili Joe ve Anthony Russo tarafından yönetildi.

Russo kardeşler, The Verge’e yaptıkları açıklamada, “Epic’teki ekiple çalışmak harika. Fortnite, popüler kültürde benzersiz bir yere sahip ve Donald Mustard’ın hepimizi keşfedilmemiş bölgelere götürmeye devam eden vizyon sahibi bir hikaye anlatıcısı olduğunu düşünüyoruz. ”

Ubisoft oyunu Assassin’s Creed Valhalla büyük güncellemesi yakında geliyor

Geçmişte Marvel ve Epic arasındaki işbirliği göz önüne alındığında, geçiş çok da şaşırtıcı değil. Fortnite, geçen yaz başlayan Marvel temalı bir sezona bile sahipti. Ortaklık, Thanos’un 2018’de bir Avengers: Infinity War geçişinin bir parçası olarak Fortnite’da göründüğü zamana kadar uzanıyor.

Fortnite 6. sezon ile ilgili Mustard, The Verge’e “Joe ve Anthony Russo ile erken tanıştığım için çok şanslıydım. Daha yeni arkadaş olmadık, kayıp bir aile üyesi falan bulmuş gibiydim. Anında ortak bir vizyonumuz oldu. Infinity War’u bitirdikleri zamandı ve onları Fortnite’ın tüm hikayesine götürdüm. “İşte ne yapabileceğimize dair fikrim ve bana gerçekten yardım eden ve bize yardım eden, farklı dünyaları özgün bir şekilde bir araya getirme şeklinizin pek çok engelini aşan ilk insanlar onlardı. Orada Thanos ile başladı, ama şu an olduğumuz yere götürdü. Aslında, dünkü açılış sineması, ben, Joe ve Anthony Russo tarafından yönetildi.” dedi.

İŞTE FORTNITE 6. SEZON FRAGMANI

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here