Ana sayfa Haber Ubisoft oyunu Assassin’s Creed Valhalla büyük güncellemesi yakında geliyor

Ubisoft oyunu Assassin’s Creed Valhalla büyük güncellemesi yakında geliyor

Assassin's Creed Valhalla'nın bir sonraki büyük güncellemesi nihayet transmog ekliyor. Artı: Paskalya etkinliği, yeni beceriler, yakın kamera seçeneği de bulunuyor.

0

Ubisoft oyunu Assassin’s Creed Valhalla, bir sonraki büyük güncellemesini yarın İngiltere saatiyle öğlen saatlerinde konuşlandıracak.

Sürüm 1.2.0, oyuna donanım aktarımı, yeni beceriler, yeni bir kamera seçeneği ve Ubisoft oyunu Assassin’s Creed Valhalla yaklaşmakta olan Paskalya “Ostara” Festivali için destek getiriyor.

Microsoft Konami ve Sega’yı almayı düşünüyor

Teçhizat transmogunun eklenmesi, oyunun piyasaya sürülmesinden bu yana sık sık hayranların isteği oldu ve ardından Odyssey’deki seriye popüler bir ekleme haline geldi. Yine de, bu oyunda nasıl işlediğinden burada bir değişiklik var. Demirciniz Gunnar aracılığıyla öğelerinizi Ravensthorpe’da dönüştürmeniz ve görünümünü değiştirdiğiniz her öğe için 50 gümüş gibi küçük bir ücret ödemeniz gerekecek.

Assassin’s Creed Valhalla güncellemesiyle gelen yenilikler

Valhalla’nın yeni güncellemesi ayrıca üç yeni beceri ekliyor: Daha büyük AOE hasarı ekleyen ve sıçrama saldırıları için yükseklik sınırlarını kaldıran Korkusuz Leaper; Menzilli saldırılarla öldürülen hedeflerden yağmalamanızı sağlayan Raven’s Loot; ve Loot Food, bu da size ölü bedenler üzerinde yiyecek bulmanız için daha yüksek bir şans verir. Kulağa hijyenik gelmiyor.

Yeni bir “Kamerayı Kapat” seçeneği, savaş sırasında uzaklaşan normal oyun sırasında daha yakın bir görüş alanına geçiş yapmanızı sağlar.

Ubisoft’un kapsamlı yama notları ayrıca yüzlerce küçük iyileştirmeyi, denge değişikliğini ve hata düzeltmelerini detaylandırır. Benim favorim “artık İngiltere’de daha fazla kedi olacak”. İşte bir başka iyi: “Ölü domuzların hızlı seyahat ettikten sonra ayakta durmasına neden olan bir sorunu ele aldı.”

Valhalla’nın Ostara Festivali’ne gelince, Ubisoft bazı “benzersiz yan aktiviteler (yumurta avları gibi) ve özel ödüller” ile ilkbaharda “çiçek açan Ravensthorpe” ile dalga geçti.

Etkinlik 18 Mart’tan 8 Nisan’a kadar sürecek ve birkaç gün içinde Ubisoft tarafından ayrı ayrı ayrıntılı olarak açıklanacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here