Ana sayfa Haber Far Cry 6 DLC ile kötü karakterler geri geliyor

Far Cry 6 DLC ile kötü karakterler geri geliyor

Far Cry 6 DLC sizi serinin en büyük kötü adamlarının yerine koyuyor. Orijinal oyuncular Vaas Montenegro, Pagan Min ve Joseph Seed geri döndüler.

0

Far Cry 6, Far Cry 3, 4 ve 5’ten kötü karakterler seçerek oynamanıza izin veren DLC’yi içerecek. Bugünkü Ubisoft Forward, E3 konferansında açıklanan DLC sezon geçişi, Far Cry 3’ten Vaas Montenegro, Far Cry 4’ten Pagan Min ve Far Cry 5’ten Joseph Seed olmak üzere 3 kötü karakteri seçerek oynamanıza izin verecek. Oyunculara onlar gibi oynamanın nasıl olacağını gösteren bazı birinci şahıs oyunları olacak. Sezon geçişi Far Cry 3: Blood Dragon’u içerecek.

FAR CRY 6 İÇİN AÇIKLAMA GELDİ

Sezon geçişinin üç bölümünün her biri farklı bir kötü adamla gelecek. Bunların ilki Vaas, ikincisi Pagan ve üçüncüsü Joseph. Resmi açıklamaya göre, “Oyuncular bu kötü şöhretli düşmanların zihinlerini keşfedecek. Arka planlarını ortaya çıkaracak. İçlerindeki şeytanlarla savaşacak. Ayrıca oyuncuların dönüşmesi gereken roguelite türünden ilham alan yepyeni bir oyun deneyiminde tanıdık yüzlerle yeniden bir araya gelecekler. Kötü adam ruhu çeşitli seviyelerde hayatta kalacak kadar güçlü.” ifadeleri yer aldı.


İlginizi Çekebilir: Far Cry 6 ve Rainbow Six: Quarantine ertelendi


Blood Dragon, konsol oyuncuları için klasik sürüme tam olarak gelecek. Aynı zamanda oyuncular Far Cry 6’nın kampanyası için bazı hediyeler alacaklar. Bunlar bir kıyafet, iki silah, bir araç, bir silah tılsımı, bir diş için bir diş dahil olmak üzere bir Blood Dragon eşya seti olacak.

Ubisoft ayrıca, Giancarlo Esposito’nun kötü adamı Antón Castillo’nun, oğlu Diego da dahil olmak üzere kaçmaya çalışan bir tekneye el koyduğunu vurgulayan Far Cry 6 için yeni bir fragman da sergiledi. Oğlunu gruptan aldıktan sonra, Castillo adamlarına gemidekilerin geri kalanını öldürtüyor.

Oyun, 7 Ekim’de gelecek. Oyunun uygulamalı bir önizlemesini aldık. Tanıdık Far Cry dokusuna birçok yeni oyun öğesi oluşturduğunu söyledik. Serinin şimdiye kadarki en geniş konumu ve en fazla silahı ile büyük bir oyun olacak.

Far Cry 6’nın kendisine gelince, Esposito geçen gün karakterinin gerçekten bir kötü adam olmadığını söyledi. Ayrıca elbette ki gülünç davrandığını söyledi. Far Cry oyunlarında her zaman bir kült takipçisi olan Bond tarzı bir kötü adam vardır. Oyun bugünün Ubisoft Forward canlı akışı sırasında gösterilen bir ‘kötü adam fragmanı’ tarafından onaylandı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here