Ana sayfa Etiketler Apple

Etiket: Apple

Apple Beddit Uyku İzleyici, Konforunuzu Kat Kat Arttıracak!

Gün geçmiyorki Apple yepyeni bir teknolojiyle bizi şaşırtmasın. Apple, 2017 yılında Finlandiya firmasını CNET aracılığıyla satın aldığından beri ilk Beddit uyku izleyicisini...

Apple iPhone modelleri için 18W USB-C hızlı şarj adaptörü satışa çıktı

iPhone modellerini hızlı şarj etmede kullanılabilecek 18W Apple USB-C adaptörler ABD'de satışa sunuldu. Ürün yakında ülkemize de gelecek.

IDC: Giyilebilir teknoloji pazarı %21 büyüdü

IDC adlı araştırma kuruluşu tarafından yayınlanan rapora göre giyilebilir teknoloji sektörü 2018'in üçüncü çeyreğinde %21 büyüdü.

Apple tasarımcısı Jony Ive ve Marc Newson tamamen elmas bir yüzük...

Apple'ın şef tasarımcısı Jony Ive ve bağımsız tasarımcı Marc Newson, (RED) için yeni bir tasarım olarak tamamen elmas yüzüğü ortaya çıkardı.

iPhone XS satmayınca Apple geçen yılın modelini yeniden üretmeye başladı

Apple'ın bu yıl çıkardığı iPhone modelleri pek de iyi satış rakamları sergilemeyince firma geçen yılın modelini yeniden üretim hattına aldı.

Tim Cook, Apple’ın Google ile olan arama motoru anlaşmasını savundu

Apple CEO'su Tim Cook, HBO kanalında verdiği röportajda firmasının Google ile olan varsayılan arama motoru anlaşmasını yorumladı.

Tumblr uygulaması App Store’dan kaldırıldı!

Popüler kişisel blog uygulaması Tumblr, Apple App Store'dan kaldırıldı. Tumblr'a göre iOS uygulamasındaki bir hatadan kaldırılan uygulama geri gelecek.

Siri çok yakında internet olmadan da çalışabilecek!

Şuan çalışmak için sunuculara bağlanma ihtiyacı duran Siri, yakında bu patente göre özel donanım desteğiyle internet boyunduruğundan kendisini kurtaracak.

Apple MacBook Air En Çevreci ve En Kolay Tamir Edilebilen Mac

Apple'ın yeni dizüstü bilgisayarı MacBook Air, iFixit tarafından parçalarına ayrılıp incelendi. Cihaz Pro modellere göre daha tamir edilebilir.

iPhone XR Haptic Touch yakında yeni bir özellik kazanacak!

Apple'ın bu yıl çıkardığı yeni modeli iPhone XR, daha pahalı modellere kıyasla bazı özelliklere sahip değil. Bu eksiklikler yazılım ile tamamlanıyor.

iPad Pro için daha iyi klavyeli kılıflar Brydge’den geldi

Apple'ın yeni tanıttığı iPad Pro serisi tabletleri Brydge klavyeler sayesinde bilgisayar olmaya daha da yaklaşıyor. Klavyeler 2019'da satışa çıkacak.

Apple iPad Pro 2018 tanıtıldı – Özellikleri ve Fiyatı

Apple'ın son derece popüler, yılda 400 milyon adet sattığı iPad ailesinin profesyonel üyesi iPad Pro, her zamankinden daha iyi -ve daha pahalı- hale geldi.

Apple’dan Yeni Ürünler

Her sene Apple tarafından California’daki merkezinde düzenlenen, yeni ürünlerin tanıtıldığı etkinlik geçtiğimiz günlerde gerçekleşti. İki saatlik etkinlikte, yeniden tasarlanan Apple Watch Series 4 ile...

Muhteşem Dörtlü Kapışıyor

Apple’ın geçtiğimiz ay iPhone Xs Max’ı çıkarması ile beklenen ürünler böylece tamamlanmış oldu ve artık hepsini yan yana koyup karşılaştırabiliriz. Apple hariç diğerlerini önceki...

Apple’ın Titan Projesi

Apple Car mı? iCAR mı? Titan Projesi mi? Yapacağınız şeye ne diyeceksiniz: Apple'ın otomobillere olan ilgisini sorgulayan ana soru “Yapacaklar mı?”, “Yapmayacaklar mı?”dan “Ne...

Analistlere göre tablet satışları düşmeye devam ediyor – iPad’ler ise düşüşten...

Çoğumuz için hiç de sürpriz olmayan bir durum yeniden gerçekleşti. Tablet satışları her zaman olduğu gibi bu yıl da (Digitimes araştırmasına göre) düştü.

iPhone XS Max ile “Ekran Büyütme” özelliği geri döndü

Firmanın en yeni amiral gemisi iPhone XS Max, şimdiye kadar üretilen iPhone modelleri arasında en büyüğü olarak karşımızda.

Yeni iPhone XS Max reklamıyla “Sevdiğimiz her şey büyüyor”

Apple’ın bugün yayınladığı yeni video reklamı tamamen iPhone XS Max ile ilgili. Firmanın şimdiye kadar tanıttığı en büyük akıllı telefon olan XS Max, elde...

Apple Eylül 2018 Etkinliği – iPhone XS, XS Max, XR ve...

Apple tarafından bu akşam iPhone XS, XS Max ve XR modellerinin yanı sıra Apple Watch Series 4 de görücüye çıkarılacak.

Son dakika sızıntısı: iPhone XS, XS Max ve XR doğrulandı!

Apple’ın bu akşam gerçekleştirilecek etkinliği öncesinde gerçekleşen bir son dakika sızıntısı sayesinde telefonların isimleri öğrenildi.

DONANIM

Google’ın Android Dosya Yöneticisi Artık USB Sürücülerini Destekliyor

Android dosyaları yönetmek en zor işlerden bir tanesi olarak görülebilir. Özellikle de bunların USB sürücülerini desteklememesi, ayrı bir problem olarak görülüyor.