Ana sayfa Haber Epic Games Store ücretsiz oyunu: Darkest Dungeon

Epic Games Store ücretsiz oyunu: Darkest Dungeon

Epic Games Store,Noel Günü'nde ücretsiz oyun promosyonuna devam etti. Darkest Dungeon, Inside oyunundan sonra ücretsiz oyun olarak Epic Games tarafından sunuldu.

0

Epic Games Store ücretsiz oyun promosyonu bugün de devam ediyor. PC oyuncuları için bir sonraki ücretsiz Epic Games oyunu Darkest Dungeon oldu. Devam eden Epic Games ücretsiz oyunlar promosyonu, geçtiğimiz hafta Epic Games Store Tatil İndirimi’nin başladığı gün başladı. İşleri başlatmak için, Cities: Skylines ilk ücretsiz indirme olarak kullanıma sunuldu. Bundan sonra Türkiye saatiyle 19: 00’da yeni indirmeler günlük olarak kullanıma sunuldu.

Serious Sam 4 güncellemesi yayınlandı

EPIC GAMES’İN SIZAN OYUN LİSTESİ GÜVENİLİR OLDU

En son Epic Games Store promosyonunda, Alien: Isolation ile tartışmalı olarak grubun seçimi olan pek çok harika ücretsiz oyun yayınlandı. Ancak yine de gelen çok sayıda ücretsiz oyun indirmesi var. Şimdiye kadar doğru olduğu kanıtlanan bir sızıntı bir sonraki ücretsiz oyunu ortaya çıkarabilir.

Bu iddia edilen sızıntı, geçen Cuma, Oddworld: New ‘n’ Tasty’nin ikinci Epic Games Store ücretsiz oyunu olarak satışa sunulmasından hemen önce ortaya çıktı.

‘Sızıntı’ Twitter kullanıcısı @jovanmunja tarafından yayınlandı ve iddiaya göre Epic Games Store’un kullanıcıların bu Noel’de ücretsiz olarak indirmelerine izin vereceği 15 oyunun tamamının bir özetini verdi.

EPIC GAMES DARKEST DUNGEON OYUNUNU SUNDU

Ve bu sızıntı o zamandan beri her bir tahmini doğru yaptı. Bu da bir bütün olarak sızıntının tamamını güvenilir kıldı. Sızıntının geri kalan tahminlerini doğru alıp almayacağını beklememiz ve görmemiz gerekecek. Sızan oyun listesinde bugün Darkest Dungeon ücretsiz olarak sunuluyordu. Epic Games, bugün bu oyunu ücretsiz yaptı ve sızan bilginin doğruluğunu bir kez daha kanıtlamış oldu.

Darkest Dungeon’ın Epic Games Store promosyonunda yer alıyor. Oyunun bugün ücretsiz olması gelecek yıl Epic Games Store’a devam filmi öncesinde IP’ye olan ilgiyi artırmaya yardımcı olur.

Darkest Dungeon 2, 2019’da tekrar duyuruldu. Tam olarak piyasaya sürüldüğünde diğer PC mağazalarına gelmeden önce 2021’in başlarında Epic Games Store’da erken erişime açılacak.

Epic Games Store’un Darkest Dungeon 2 hakkında söyledikleri şu: “Red Hook’un başarılı gotik korku RPG’sinin merakla beklenen devamı! DDII, cesaretinizi test edecek ve sizi çılgınlığın eşiğine götürecek. Kendinizi amaç ve tedarikle zırhlayın. Önümüzdeki yolculuk için partiniz. Zor olacak.”

Darkest Dungeon, maceranın psikolojik streslerini konu alan sıra tabanlı, roguelike bir gotik RPG’dir.

Bu nedenle, Noel Günü’nde oynanacak en neşeli oyun olmayabilir. Ancak şüphesiz tek bir kuruş ödemeden alabileceğiniz başka bir harika oyun.

Darkest Dungeon, yüzde 84 Metacritic derecelendirmesine ve Steam mağazasında ‘çok olumlu’ bir derecelendirmeye sahip.

Darkest Dungeon, Epic Games Store için bir sonraki ücretsiz oyun olarak, Noel Günü Türkiye saatiyle 19: 00’dan itibaren indirilebilir.

İşte Epic Games Store’un bu Noel’de ücretsiz yapacağı sızdırılmış oyunların tam listesi …

Cities: Skylines

• Oddworld: New n Tasty

• The Long Dark

• Defense Grid

• Alien: Isolation

• Metro 2033

• Tropico 5

• Inside

• Darkest Dungeon

• My Time at Portia

• Night in the Woods

• Stranded Deep

• Solitairica

• Torchlight II

• Jurassic World Evolution

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here