Ana sayfa Haber Serious Sam 4 güncellemesi yayınlandı

Serious Sam 4 güncellemesi yayınlandı

Serious Sam 4 1.07 Güncellemesi Noel Etkinliği ve Hayatta Kalma Modu Ekliyor.

0

Croteam, Serious Sam 4 için yeni bir güncelleme yayınladı. Sürüm notlarına göre 1.07 yaması, bir Noel etkinliği ve bir hayatta kalma modu getiriyor. Bariz teknik iyileştirmelere ek olarak, oyuna bazı yeni içerikler ekledi.

Noel etkinliği yalnızca Steam oyuncuları tarafından kullanılabilir. Oyuncular Death from Above’da yalnız bir ağaç bulacak. Onu süsleyecek ve uzaylıların istila ettiği Kış Harikalar Diyarı’na doğru bir yolculuğun tadını çıkaracaklar.

Öte yandan, yeni ‘Hayatta Kalma Modu’ hem solo hem de ortak modda oynanabilen üç haritayı kapsıyor.

Stardew Valley: 1.5 güncellemesi ile yeni düşmanlar

SERIOUS SAM 4 GÜNCELLEMESİ İLE PERFORMANS ÖZELLİKLERİ DE ARTIYOR

1.07 güncellemesi ayrıca tüm grafik API’leri için bazı performans ve kararlılık geliştirmeleri içerir. Nvidia 3000 serisi GPU’lar için desteği, performansı ve kararlılığı geliştirir. Fransa’da ‘Kahvaltı Drone’ yan arayışı sırasında önemli çerçeve düşüşlerine neden olan bir sorunu giderir.

Her zaman olduğu gibi, Steam 1.07 güncellemesini istemciyi bir sonraki başlatışınızda indirecektir.

Yama, Steam ve GOG kullanıcıları için zaten indirilebilir. Güncelleme, Yeni Yıl kutlamalarıyla aynı zamana denk gelecek şekilde zamanlanmıştır ve (yalnızca Valve dijital hizmet sürümünde) temalı bir etkinlik içerir.

Oyun içi bir etkinlik başlatmak için, Ölümden Yukarıdan bir “yalnız Noel ağacı” bulmanız ve süslemeniz gerekir. Bu, örneğin yama ile eklenen Santa Sam kostümünde yapılabilir.

Geliştiriciler “uzaylılar tarafından ele geçirilen kış harikalar diyarına bir gezi” sözü veriyor ve hediyeler hakkında uyarıda bulunuyor: “Bazıları bir parça kömürden daha kötü bir şey içerebilir. ”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here