Ana sayfa Haber Epic Games ile 3 oyun ücretsiz: Deponia, Ken Follet’in The Pillars of...

Epic Games ile 3 oyun ücretsiz: Deponia, Ken Follet’in The Pillars of the Earth ve The First Tree

Bu hafta Epic'ten 70 $ değerinde 3 ücretsiz oyun alın: Deponia, The Pillars of the Earth ve The First Tree... Bu, macera oyuncuları için sağlıklı dozda keşif, bulmaca çözme ve komedi içeren iyi bir hafta.

0

Bu hafta Epic Games mağazasının üç ücretsiz oyunu var: Deponia: The Complete Journey, Ken Follet’in The Pillars of Earth ve The First Tree. Üç oyun da 22 Nisan’a kadar indirilebilir. Epic Games Store’un ücretsiz sürümlerinde her zaman olduğu gibi, oyunlar bu süre boyunca talep edilebilir ve daha sonra sonsuza kadar ücretsiz kalır. Bu, oyuncuların önümüzdeki haftadan önce üçünü de bitirmek için acele etmek yerine her oyunun tadını çıkarmak için zaman ayırabileceği anlamına geliyor!

Unreal Engine 4 Demo Epic Games ile ücretsiz

EPIC GAMES İLE KEN FOLLET’IN THE PILLARS OF THE EARTH OYUNU DA ÜCRETSİZ

Bedava bir oyuna kim hayır diyebilir? Peki ya üçüne ne dersin? Oyun tutkunuysanız Epic Games’in her hafta ücretsiz bir oyun verdiğini biliyor olabilirsiniz. Her perşembe yeni bir sürpriz oyun getiriyor ve geçtiğimiz haftalarda GTA 5, Rage 2, Hitman ve Watch Dogs 2 gibi oyunlar yer alıyor. Bu hafta Epic, toplam perakende değeri 70 dolar olan en az üç oyun veriyor. Ve spoiler uyarısı: Gelecek hafta, Alien: Isolation da dahil olmak üzere başka bir çoklu oyun kampanyası olacak.

Deponia: The Complete Journey ile 30 dolar tasarruf edin

Eski tarz LucasArt macera oyunlarına bir saygı duruşu niteliğindeki Deponia, çöp gezegeni Desponia’daki varlığından kaçmaya çalışan entrikacı bir maceracı olan Rufus’un hayatını takip ettiğiniz eski moda bir grafik macera oyunudur. Bu, üç oyunun hepsini içerir. Deponia, Chaos on Deponia ve Goodbye Deponia – tek bir pakette yer alıyor.

Ken Follett’s The Pillars of the Earth 30 dolar avantajlısınız

Ken Follett’in en çok satan tarihi romanı The Pillars of the Earth’e (daha sonra Emmy adayı bir TV şovuna dönüştürüldü) dayanan bu oyun keşif, karar verme ve diyalog yoluyla kitabın olaylarını deneyimlemenizi ve değiştirmenizi sağlar.

30 dolar da The First Tree ile…

The First Tree, iki paralel hikayeye odaklanan güzel, üçüncü şahıs bağımsız bir keşif oyunudur. Kayıp ailesini bulmaya çalışan bir tilki ve Alaska’da görüşmediği babasıyla yeniden bağlantı kuran bir oğul. Büyüleyici ve güzelce işlenmiş bir hikaye.

Epic Games’in bu 3 ücretsiz oyununu indirmek için yapmanız gerekenler. Henüz bir hesabınız yoksa, ücretsiz Epic hesabınız için kaydolun. Kayıt olduktan sonra bu haftanın oyunlarından herhangi birini veya tamamını talep edin. Bunlar sonsuza kadar saklamak için sizindir. İstemiyorsanız hemen yüklemenize bile gerek yok. Bu oyunları bugün ile 22 Nisan sabahı arasında istediğiniz zaman talep edebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here