Ana sayfa Donanım Canon Maxify MB2750 All-In-One yazıcı

Canon Maxify MB2750 All-In-One yazıcı

0

Ev ve ofis kullanımı için tasarlanmış olan hepsi-bir-arada Canon MB2750 ile tarama, fotokopi, faks ve baskı işlemlerinin tamamını yerine getirebiliyorsunuz. Bulut entegrasyonu ve mobil baskı gibi farklı işlevlere sahip olan Bitmeyen Kartuş sistemli Canon Maxify MB2750’nin 500 sayfalık kağıt kapasitesi var.

500 yapraklık geniş kağıt girişi ve 50 sayfalık otomatik belge besleyicisine sahip olan cihaz, sürtünmeye dayanıklı mürekkepler ile koyu siyahlara, parlak renklere ve canlı metinlere sahip muhteşem baskılar sunuyor. Bu yüksek kaliteyi sunarken aynı zamanda hız konusunda da iyi. Siyah beyaz 24 ipm, renkli 15,5 ipm baskı hızına ulaşıyor. Cihazın açılmasının ardından siyah beyaz ilk baskıyı verme süresi 6 saniye.

Yalnız 0,2 kWh değerinde son derece düşük enerji tüketiminin yanı sıra Bitmeyen Kartuşlu Canon Maxify MB2750 için ekonomi ön planda. Mürekkep verimliliği ile dikkatleri üzerine çeken cihaz 1200 sayfa siyah beyaz, 900 sayfa renkli baskı verimliliğine sahip. Düz A4’ten çift taraflı kimlik fotokopisi, fotoğraf kağıdı, zarflar, etiketler ve çift taraflı baskı alabilme işlevleri ile baskı işlemlerinde mükemmel sonuçlar sunuyor.

Geliştirilmiş ara birimi ve 7,5 santimetre hassas TFT renkli dokunmatik ekranı ile tarama, faks, fotokopi ve baskı işlemlerinin tamamını son derece rahat bir şekilde kontrol edebiliyorsunuz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here